Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
30.11. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Výsledkový servis mládeže

Výsledkový servis mládeže

Junioři tentokrát na vítězství nedosáhli. Dorostenci naopak zvítězili v Plzni. Za zmínku stojí i přestřelka šesté třídy, která tentokrát byla vítězná. Velmi dobré turnaje odehrála 4. třída, ale i naši nejmenší.

JUNIOŘI

HC BANÍK SOKOLOV – SK KADAŇ 6:7 SN (4:2, 1:1, 1:3)

Góly a asistence: Valta (Vican, Zolnaj), Czingel (Korčmaroš, Blengino), Ondrejka (Neubert, Czingel), Blengino (Korčmaroš, Czingel), Ekrt (Valta, Pašek), Korčmaroš (Blecha, Ekrt)

Sestava: Král (31. Schmidt) - Zolnaj, Blengino, Bubeliny, Vican, Sýkora, Valta, Prošek - Blecha, Pašek, Korčmaroš, Czingel, Ondrejka, Neubert, Ekrt.


DOROST

PILSEN WOLVES – HC BANÍK SOKOLOV 3:5 (1:1, 0:2, 2:2)

Góly a asistence: Petrák (Beran), Sobotka A. (Rybár), Rybár (Beran, Husa), Beran (Zich), Salva (Mlejnek)

Sestava: Zmrhal (Novák) - Knap, Mlejnek, Zeman, Halberštát Jan, Beran, Oberle, Krejbich - Sobotka A., Kvasňovský, Husa, Sobotka R., Petrák, Zich, Salva, Rybár, Eismann.


9. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM 2:9 (1:3, 0:3, 1:3)

Marek Brzobohatý: Naši deváťáci bojovali se soupeřem z Ústí jak mohli, bohužel to nestačilo na dobrý výsledek a tak každou třetinu dostali tři branky a tím prohráli každý mini výsledek třetin.


8. TŘÍDA – volno


7. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM 6:6 (4:0, 2:2, 4:4)

Marek Brzobohatý: Vstup do utkání měli naši baníkovský sedmáci výborný, když po první třetině vedli 4:0. Kluci měli v průběhu druhé třetiny další příležitosti ke skórování, ale nevyužili je. Bohužel v poslední třetině padla na náš tým deka a slibný výsledek neudrželi. Proto konečný výsledek nerozhodně 6:6.


6. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – SK KADAŇ 18:10 (8:3, 7:4, 3:3)


5. TŘÍDA – volno


4. TŘÍDA

HC ČERTI OSTROV – HC BANÍK SOKOLOV výsledek se nezveřejňuje

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC BANÍK SOKOLOV výsledek se nezveřejňuje

HC REBEL MĚSTO NEJDEK – HC BANÍK SOKOLOV výsledek se nezveřejňuje

Sestava: Fojtík – Dvořák, Katriňák, Hruboš, Teplý, Martin, Fořt, Křeček, Bartůňková

Richard Gregor: V sobotu v Karlových Varech mladí Baníkovci přehráli ve třech zápasech postupně Čerty z Ostrova, poté Rebely z Nejdku a nakonec domácí Energii. Poměr proměněných šancí vyzněl jednoznačně pro Baníkovce 40-7. Kluci si zahráli s chutí, bojovali o každý puk, a abych korektní, bojovala s nimi úspěšně i t.č. jediná slečna v barvách HCB, třeťačka Zuzana Bartůňková.

HC STADION CHEB – HC BANÍK SOKOLOV výsledek se nezveřejňuje

HC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ – HC BANÍK SOKOLOV výsledek se nezveřejňuje

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC BANÍK SOKOLOV výsledek se nezveřejňuje

Sestava: Katriňák, Gregor, Werner, Martin, Dvořák, Teplý, Muráň, Bakura

Richard Gregor: Druhý den baníkovci zajížděli na obdobný turnaj do Chebu, kterého se kromě nich účastnil domácí Stadion Cheb, HC M. Lázně a tým karlovarské Energie. Kluci navázali na výkon ze soboty a také oni přehráli v úvodním utkání Energii K. Vary, poté tým domácích hokejistů, a nakonec i tým M. Lázní. Poměr proměněných šancí vyzněl jednoznačně pro Baníkovce 53-8.

Samozřejmě i naše hra mívá někdy svá planá místa, ale v trénincích se snažíme na nedostatcích zamakat, kluci na sobě pracují a je radost je pak sledovat v zápasech, kde své dovednosti poměrně úspěšně prokazují.


3. TŘÍDA – volno


2. TŘÍDA – volno

HC BANÍK SOKOLOV – HC REBEL MĚSTO NEJDEK výsledek se nezveřejňuje

HC BANÍK SOKOLOV – HC ENERGIE KARLOVY VARY „B“ výsledek se nezveřejňuje

HC BANÍK SOKOLOV – HC STADION CHEB „B“ výsledek se nezveřejňuje

Sestava: Šenkýř – Terek, Krištůfek, Křivka, Faflík, Bauer, Borák, Pech, Radaušer

Ivan Říha: V neděli absolvovali turnaj naši kluci ročníku 2014 a mladší na domácím ledě v Sokolově. Přivítali jsme týmy Karlových Varů, Chebu a Nejdku. Po výhře, remíze, a prohře soutěžní turnaj hodnotíme jako dobrý. Dětičky se oproti prvním turnajům v září zlepšují ve střelbě, zakončení i bruslení a bránění.

Krátké zprávy
Dvouměsíční výměna útočníků mezi Baníkem a pražskou Slavií končí. Do hlavního města se vrací Daniel Kružík, který si v Sokolově připsal ve 13 zápasech čtyři branky a stejný počet asistencí. Tomáš Vracovský končí své působení ve Slavii s dvěma asistencemi a pouhými sedmi zápasy, protože během hostování bojoval se zdravotními potížemi. Danielovi děkujeme za dobrou práci, kterou v Sokolově odvedl!
Utkání 43. kola Chance ligy, ve kterém HC Baník Sokolov přivítá tým HC Dukla Jihlava, se bude hrát již ve středu 5.1.2022 od 18:00.
Sedmadvacetiletý gólman Jakub Neužil bude nadále k dispozici také Baníku. Po jeho odchodu ze Sparty, odkud zamířil na hostování do konce sezony do Litvínova, se na možnosti oblékat sokolovský dres nic nemění, z litvínovské Vervy bude mít do Baníku vyřízené střídavé starty.
Jasným vítězstvím skončilo první přípravné utkání, které na sokolovském zimním stadionu odehrála 11. listopadu česká reprezentace do 16 let. Místo stejně staré reprezentace Švýcarska nakonec dorazil dorostenecký tým karlovarské Energie. Mladí reprezentanti si vytvořili náskok už v první třetině a nakonec vyhráli 5:1.
V sobotu 13. listopadu pak bylo původně v plánu utkání s dorostem pražské Sparty. Nakonec však došlo na odvetu proti energetikům. Ta vyšla lépe karlovarskému týmu, který zvítězil 4:1. 
Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2020 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).