12.1. 2022 | A-tým | Tomáš Bouda
Jaroslav Mrowiec se vrací do Havířova

Mladý, urostlý obránce se vrací do svého mateřského týmu před původně domluveným termínem.

Do dalších zápasů v dresu HC Baník Sokolov již nenastoupí obránce Jaroslav Mrowiec. Po návratu některých obránců do sestavy sokolovského A-týmu zbylo na Jaroslava Mrowiece místo mimo nominace na zápas. Bez pěti centimetrů dvoumetrový bek se tak vrací do svého mateřského klubu před termínem 31. 1. 2022, který byl původně určen při výměně, při které putoval do Havířova Patrik Kadeřávek. Ten na druhé straně republiky do konce ledna setrvá. Patrik Kadeřávek si v Havířově zajistil stálé místo v sestavě.

Jaroslav Mrowiec odehrál za HC Baník Sokolov devět zápasů, ve kterých se do statistik zapsal jednou asistencí.

HC Baník Sokolov děkuje za poctivě odvedenou práci a mladému obránci přejeme vše nejlepší v jeho další kariéře i osobním životě.