1.3. 2022 | Pomáháme | Tomáš Bouda
Jan Novák předal šek Chráněnému bydlení

Baníkovské góly pomáhaly. HC Baník podpořil Chráněné bydlení v Sokolově příspěvkem za každý vstřelený gól v listopadu a v prosinci.

Kvůli covidu odkládané předání podpory Chráněnému bydlení se konečně uskutečnilo. Do centra Chráněného bydlení Sokolov zavítal obránce Jan Novák, aby spolku předal šek na 9 800 Kč. Tuto částku zařídilo 49 gólů, které Baník vstřelil během listopadu a prosince. Za každý gól pak Baník přispěl 200 Kč.

Jan Novák kromě šeku přivezl do Chráněného bydlení také dvě baníkovská trička, neboť dva z klientů Chráněného bydlení jsou velkými fanoušky sportu a Baníku. Jak částka za góly, tak trička udělala velkou radost.

Chráněné bydlení Sokolov, z. s. je poskytovatelem sociální služby chráněné bydlení, jejímž cílem je umožnit dospělým lidem s mentálním znevýhodněním žít v bytech chráněného bydlení a podporovat je podle jejich individuálních potřeb, aby mohli podle svých schopností a možností přebírat zodpovědnost za svůj život.

Po utkání se Slavií pak přišel hráčům Baníku poděkovat zástupce Chráněného bydlení Petr Kiss, který přinesl do kabiny i občerstvení. Samotní hráči pak příspěvek od klubu následně ještě navýšili.

47. týden (21. 11. - 27. 11. ) - ZDE
48. týden (28. 11. - 4. 12. ) - ZDE
49. týden (5. 12. - 11. 12. ) - ZDE
50. týden (12. 12. - 18. 12. ) - ZDE
51. týden (19. 12. - 25. 12. ) - ZDE
52. týden (26. 12. - 1. 1.  ) - ZDE
Jsou zprávy, které se nám sdělují velmi těžko…
Dnes, ve věku 61 let nás navždy opustil pan Miroslav Špírek, bývalý výborný brankář Baníku, trenér, technický pracovník zimního stadionu, a především skvělý člověk. Miroslav Špírek byl součástí týmu, který vybojoval vůbec první postup do první ligy v roce 1979. První ligu pak chytal ještě na začátku devadesátých let. Následně v klubu působil jako trenér. Poté byl Miroslav Špírek jednou z nejdůležitějších postav sokolovského zimního stadionu.
Špíro, děkujeme za vše…
HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast pozůstalým
Po domluvě obou klubů se mění pořadatelství utkání se Vsetínem.
Nové termíny:
20. kolo: HC Baník Sokolov - VHK ROBE Vsetín PO 14. 11. 2022, 18:00