3.5. 2022 | A-tým | Tomáš Bouda
Tomáš Vracovský pokračuje s A-týmem

Dalším hráčem, který podepsal smlouvu s Baníkem je útočník Tomáš Vracovský, který se již pilně připravuje s A-týmem.

Tomáš Vracovský se zapojil do letní přípravy s Baníkem a chystá se na další ročník. V úterý 3.5.2022 pak podepsal novou smlouvu. „Tomášovi loňská sezona nevyšla podle očekávání, přesto v její druhé polovině ukázal, že v sobě potenciál stále má. Je to rozený střelec, nyní to vzal za správný konec, je připraven v letní přípravě na sobě tvrdě pracovat a osobně si myslím, že Tomáše čeká velmi dobrá sezona“, řekl směrem k útočníkovi Baníku trenér a sportovní manažer Baníku Martin Štrba.

Klatovský odchovanec Tomáš Vracovský nakoukl do velkého hokeje v plzeňské Škodovce, kde i odehrál 49 zápasů v extralize. Kromě Plzně nastupoval také v druholigových Klatovech a ve Slavii Praha. Do Sokolova přišel v rozehrané sezoně 2018/2019 a hned se zařadil mezi největší opory týmu, který vybojoval postup do Chance ligy. I další tři sezony pak působil v Sokolově se střídavými starty v Plzni a v posledním ročníku pak Tomáš krátce působil i ve Slavii Praha.

„Já jsem tady už doma, mám to tady rád, jsou tu fajn lidi a nechtěl jsem nikam odcházet. Jsou tu i skvělé podmínky a mohu se tady stále posouvat a zlepšovat,“ řekl po podpisu smlouvy čtyřiadvacetiletý útočník, bývalý mládežnický reprezentant, který za Baník již odehrál 155 zápasů s bilancí 66 gólů a 71 asistencí. A nyní se Tomáš Vracovský připravuje na pátou sezonu v sokolovském dresu.