15.11. 2022 | Mládež | Jakub Knap
Výsledkový servis mládeže

Páťáci a sedmáci měli úspěšný víkend. Zahráli si i čtvrťáci a druháci. Dorost a junioři využili reprezentační pauza k trénování.

JUNIOŘI – VOLNO

DOROST – VOLNO

9. TŘÍDA

HC STADION LITOMĚŘICE – HC BANÍK SOKOLOV 8:7 (3:2, 2:5, 3:0)

Góly a asistence: Bufka (Herout), Kratejl (Moulis), Moulis (Krček, Skála), Krček (Skála), Skála (Hotárek, Krček), Skála (Kratejl), Krček

Sestava: Čurlin (Křepelka) - Moulis, Herout, Makaj, Hotárek – Kratejl, Skála, Krček, Bavor, Křivka, Bufka

Petr Neč: Utkání bohužel rozhodly hrubé individuální chyby a velká pasivita některých hráčů. I díky netýmovému výkonu jsme proto ve třetí třetině přišli o dvoubrankový náskok a nepřidali třetí výhru v řadě, což je veliká škoda, protože jsme k ní měli opravdu blízko.

8.TŘÍDA

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC BANÍK SOKOLOV 11:0 (3:0, 3:0, 5:0)

Sestava: Hengerič – Resanzew, Iuzeev, Ruml – Kukla, Rybár, Beran T., Lexa, Kursa, Hirth, Břečka, Gregor R.

Marek Brzobohatý: Dnešní zápas osmé třídy, měl vysoké tempo. Obě mužstva do zápasu vlítla a chtěla hrát hokej. Bohužel i když výsledek tomu neodpovídá, tak herně byly dvě třetiny vyrovnané. Sokolovský osmáci doplatili na koncovku, ale jinak jim nebylo po dobu dvou třetin nic zazlíváno. Bohužel třetí třetina už nebyla z našeho projevu tak dobrá, a tak skóre začalo narůstat. Poslední třetinou jsme si zkazili dobrý dojem ze hry.

HC LITVÍNOV – HC BANÍK SOKOLOV 8:2 (2:0, 3:1, 3:1)

Góly a asistence: Gregor R. (Lexa), Bubenščikov (Rybár)

Sestava: Hengerič – Resanzew, Iuzeev, Ruml – Kukla, Rybár, Beran T., Lexa, Kursa, Hirth, Břečka, Gregor R., Bubenščikov

Marek Brzobohatý: Dnešní zápas Baníkovských osmáku nebyl z naší strany dobrý. Scházel nám pohyb, větší nasazení hrát oběma směry. Soupeř z Litvínova nás přečísloval a mi jsme nestíhali dobruslovávat. Proto zasloužené vítězství soupeře.

7.TŘÍDA

HC STADION CHEB – HC BANÍK SOKOLOV 4:6 (1:0, 0:3, 3:3)

Góly a asistence: Kukla (Lexa), Jindra, Hrůza (Kašpar), Kašpar, Jindra (Hrůza), Kašpar

Sestava: Král (Václav) - Urbich, Slavík, Landa – Kuplent, Kašpar, Berger, Pochyba, Jindra, Hrůza, Bradley, Kukla, Fiala, Lexa, Štěrba

6.TŘÍDA

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC BANÍK SOKOLOV 16:3 (4:0, 8:2, 4:1)

Góly a asistence: Vlach J. (Dvořák M.), Dubaj, Rohm

Sestava: Vlach M. (Fojtík) - Skála, Martin, Szabó – Gössl, Rohm, Dvořák M., Peter, Dubaj, Červenka, Dvořák J., Vican, Brychta, Vlach J.

Marek Brzobohatý: Baníkovský kluci ze šesté třídy, jsou bohužel dovednostně zanedbané a chybí větší zaujetí pro hru. S těmito problémy se potýkáme celou sezónu a na tom pracujeme každý trénink. Je to běh na dlouhou trať, proto bereme každé utkání jako zkušenost se rozvíjet a výsledek není pro nás priorita jako chtít vidět všechny hráče bruslit, ovládat kotouč v jízdě a zvyšovat nasazení ve hře.

5.TŘÍDA

HC STADION CHEB – HC BANÍK SOKOLOV 3:17 (1:7, 0:5, 2:5)

Góly a asistence: Bauer, Křeček, Berka (Bartůňková), Katriňák, Berka (Křeček), Berka, Bakura (Katriňák), Špaček Pe., Hruboš (Bakura, Berka), Muráň (Bartůňková), Krása, Teplý, Bakura, Krása, Teplý (Hruboš), Muráň (Bakura), Katriňák

Sestava: Werner – Fořt, Hruboš, Martin, Špaček Pe., Křeček, Hendrych – Špaček Pa., Katri%nák, Muráň, Berka, Teplý, Karas, Bauer, Krása, Bakura, Bartůňková

4. TŘÍDA

4. třída se představila o víkendu v Ostrově a Nejdku

"A" tým zajížděl v neděli na turnaj do Nejdku. Po slabším vstupu do turnaje se kluci postupně rozbruslili a všechna utkání dokázali vyhrát. Hráči dělají pokroky a je třeba v nastoleném trendu pokračovat.

Soupeři: Energie Karlovy Vary "A", HC Stadion Cheb, HC Rebel Nejdek

Hráči: Benešovský – Bartůňková, Bakura, Krása, Zachar, Maurer, Jurčík, Bauer, Pech

"B" tým se v sobotu představil v Ostrově. Turnaj začal ještě před vstupem na led miniturnajem ve fotbale, kde si kluci opět vyzkoušeli i jiný sport. Na ledě měli naše výkony vzestupnou tendenci. Zápasy proti Ostrovu jsme zvládli. Vyvrcholením dne byl zápas proti Karlovým Varům, který jsme po výborném výkonu v druhé polovině otočili a mohli si vychutnat vítězství. Kluci dostali za tento turnaj pochvalu, obzvláště za herní projev v posledním utkání.

Soupeři: Energie Karlovy Vary "B", HC Čerti Ostrov "A", HC Čerti Ostrov "B"

Hráči: Bubeník – Maurer, Zachar, Jurčík, Radaušer, Goga, Petrák, Drenka, Terek

3. TŘÍDA – VOLNO

2. TŘÍDA

V sobotu proběhl domácí turnaj pro ročníky 2015. Po dlouhé době jsme měli to štěstí, že oba naše týmy se mohli ukázat společně na domácím soutěžním turnaji. Přivítali jsme ještě druhý tým Chebu a Nejdek. Oba týmy zabojovali a na konci jsme mohli poděkovat fanouškům a užít si oslavy vítězství na ledě.