Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
15.3. 2023 | Mládež | Šimon Mlejnek
Třeťáci ovládli domácí multisportovní turnaj

Třeťáci ovládli domácí multisportovní turnaj

Poslední větší akcí v této sezoně pro třetí třídu byl domácí turnaj nejen v hokeji, ale i jiných disciplínách. Turnaje se zúčastnily týmy Nejdku, Ostrova a pozvání přijala také karlovarská Energie. I když počasí akci nepřálo, tak obě venkovní disciplíny, jak fotbal tak přetahovanou lanem, všechny týmy dokončily.

Týmy se nejdříve utkaly venku, kde bylo připraveno přetahování lanem celých týmů a také turnaj v malém fotbale. Našemu týmu se velmi dařilo ve fotbale, kde jsme ani jednou nezaváhali a fotbalové klání ovládli, dařilo se také klukům z Energie.

Malý fotbal:

1. místo - HC Baník Sokolov

2. místo - HC Energie Karlovy Vary

3. místo - HC Čerti Ostrov

4. místo - HC Rebel Nejdek

V atraktivní disciplíně, přetahované lanem, jsme doplatili na výškovou a váhovou převahu našich soupeřů. I přesto další zážitek a zkušenost s jiným "sportem", než je lední hokej.

Přetahovaná lanem:

1. místo - HC Energie Karlovy Vary

2. místo - HC Čerti Ostrov

3. místo - HC Baník Sokolov

4. místo - HC Rebel Nejdek

Po ohřátí a převlečení všech účastníků turnaje následoval zlatý hřeb dne a to turnaj v ledním hokeji a také soutěž o bonusový bod v podobě pěti nájezdů po každém zápase. Naše hráče musíme pochválit, neboť se na závěr sezony ukázali v dobrém světle. Po úvodních dvou utkáních se vše pěkně sešlo, když Baníkovci i tým z Karlových Varů vyhráli jak své zápasy, tak vždy i klání v nájezdech. Uskutečnilo se tedy neplánované, ale zasloužené finále mezi Sokolovem a Energií. Turnaj gradoval až do svého úplného konce, kdy jsme v poslední vteřině celého utkání dokázali překlopit zápas na svou stranu a vyhráli. Třešničkou na dortu byly nájezdy, které jsme také zvládli a zajistili si tak neporazitelnost.

Lední hokej + samostatné nájezdy:

1. místo - HC Baník Sokolov

2. místo - HC Energie Karlovy Vary

3. místo - HC Čerti Ostrov

4. místo - HC Rebel Nejdek

Sestava: Dočkal - Radaušer, Bílek, Gabčo, Gabčo, Terek, Pech, Bartůňková, Holomoj, Bauer

Krátké zprávy
18932391/0100
Činnnost mládeže je realizována za podpory:


Hlavní partneři sokolovského hokeje: