2.4. 2023 | Klub | Tomáš Bouda
Reprezentace U16 absolvuje přípravný kemp v Sokolově

Reprezentační tým U16 se vrací do Sokolova. Na sokolovský zimní stadion v následujícím týdnu zavítá opět reprezentační tým České republiky U16, aby zde odehrál přípravné zápasy s Jungadler Mannheim.

Provoz zimního stadionu čeká poslední týden v sezoně 2022/23. Kromě tréninků se v sobotu odehraje poslední utkání baráže o extraligu dorostu, v plánu jsou veřejná bruslení, ale ještě předtím bude Sokolov hostit velmi prestižní událost.

Od středy 5. 4. do Sokolova zavítá reprezentace do 16 let, která zde absolvuje přípravný kemp pod vedením trenérů Ryzýma, Plodka a Fürbachera.

V rámci přípravnéh kempu pak reprezentace v Sokolově sehraje i dvě přípravná utkání proti výběru Jungadler Mannheim U17.

První zápas se odehraje ve čtvrtek od 17:00, odveta je naplánována o den později, v pátek od 16:00. Na obě utkání je vstup zdarma. Občerstvení bude v provozu.

Čtvrtek 6. 4., 17:00

Česká republika U16 - Jungadler Mannheim U17

Pátek 7. 4., 16:00

Česká republika U16 - Jungadler Mannheim U17

Reprezentace do 16 let do Sokolova zavítá potřetí za posledních pět let. Předtím zde národní tým sehrál přípravná utkání proti Švýcarsku. V roce 2018 v sestavě i s Jiřím Ticháčkem a dalšími medailisty z mistrovství světa juniorů.

Nominace reprezentačního týmu U16

Program reprezentačního týmu