4.5. 2023 | Mládež | Šimon Mlejnek
Mládež už také odstartovala letní přípravu

Od úterý 2. května započali letní přípravu všechny mládežnické kategorie od nejmenších v základně až po dorost s juniory. Už od této doby tak všichni mládežníci pracují na vytyčených cílech do nové sezony, které jsou hlavně o rozvoji pohybových dovedností ale i hrách.

Junioři s dorostem začali letní přípravu hned naplno. Obě kategorie pod stejným hlavním trenérem, kterým není nikdo jiný než Petr Holejšovský. Obě nejstarší mládežnické kategorie už se setkaly i s kondičním trenérem Martinem Pospíchalem, se kterým se budou pravidelně setkávat nejen v průběhu předsezoního období. Dorostenci i junioři trénují od pondělí do pátku.

Hráči ročníku 2009 v nové sezoně spadají do kategorie devátá třída. Spolu s nimi se posunuli i trenéři Marek Brzobohatý s Iljou Bubenščikovem, a tak hráči nešli do něčeho neznámého.

Od šesté do osmé třídy to má na povel nová trenérská tvář. Zuzana Radostaová s některými svými asistenty je pro hráče něčím novým, a tak se v prvním týdnu spolu seznámili. Šestou až osmou třídu čekají týdně čtyři plus jeden dobrovolný trénink.

Stejně tak páťáci a čtvrťáci se postupně seznamují s novými trenéry. S Petrem Nekvindou a asistenty Lukášem Harangem a Jiřím Benešovským se rozhodně mají, co naučit. Budou se spolu potkávat pětkrát týdně.

Pavel Hubáček přivítal na tréninku na letní přípravě druhou a třetí třídu. Společně s Jakubem Dimitrovem povedou druháky a třeťáky celou sezonu a v létě se budou společně potkávat čtyřikrát týdně.

Změnou prošel realizační tým i u první hokejové třídy, jejichž režim zůstavá téměř totožný jako v sezoně na ledě. Po vyučování a obědě si je trenéři Pavel Hubáček a Jakub Dimitrov vyzvednou a odtrénují společně trénink v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek.

Děti začínající v základně nečekalo nic nového, protože milovaný trenér Ivan Říha pokračuje a dětem servíruje zábavu zároveň s pohybem v úterý a ve čtvrtek.