Dorost zlomil šňůru proher. Pro juniory, deváťáky a a jedenáctku 100% prodloužený víkend.

JUNIOŘI

HC ČERTI OSTROV – HC BANÍK SOKOLOV 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)

Góly a asistence: Vimr, Krejbich (Babička), Příplata

Sestava: Kříž (Schmid) - Bachar, Halberštát Jan, Krejbich, Mlejnek, Pašek, Příplata, Holejšovský - Galla, Kvasňovský, Kožík, Petrák, Sobotka A., Salva, Král, Vimr, Křemen, Teuchert, Babička, Šuma, Skuhravý

Petr Holejšovský: Utkání mělo prakticky stejný scénář, jako většina zápasů. Neustálé dobývání branky domácích a neproměňování vyložených šancí. Je to stále dokola. Téměř v každém hodnocení zápasů se zmiňuji o naší střelecké neschopnosti, ale v dnešním zápase to platí dvojnásobně. Domácí tým si nevypracoval žádnou vážnější akci a přesto výsledek 0:3 odpovídá vyrovnanému zápasu. Je to ale jen díky naší mizerné produktivitě. Stále věřím, že se v této dovednosti zlepšíme, budeme to směrem k další fázi soutěže moc potřebovat.

HC BANÍK SOKOLOV – HC STADION CHEB 13:1 (5:0, 5:0, 3:1)

Góly a asistence: Kvasňovský (Teuchert, Sobotka A.), Petrák (Mlejnek), Halberštát Jan (Král), Šuma (Galla, Holejšovský), Skuhravý (Vimr), Teuchert (Příplata) Kvasňovský (Teuchert, Král), Vimr (Teuchert), Holejšovský (Galla), Sobotka A. (Král, Pašek), Holejšovský (Schmid), Galla (Halberštát Jan) Král (Vimr, Teuchert)

Sestava: Schmid (Král D.) - Bachar, Halberštát Jan, Mlejnek, Pašek, Příplata, Holejšovský - Galla, Kvasňovský, Kožík, Petrák, Sobotka A., Salva, Král, Vimr, Teuchert, Babička, Šuma, Skuhravý

Petr Holejšovský: Bohužel, úroveň dnešního utkání byla díky naší mizerné hře a kvalitou soupeře velmi špatná. Více se k zápasu a úrovni této soutěže vyjadřovat nechci a nebudu. Musíme udělat maximum pro to, abychom se pokusili naplnit cíle, které jsme si před sezónou vytyčili.

FOTO ZDE

DOROST

HC BANÍK SOKOLOV – HC HVĚZDA PRAHA 4:3PP (3:0, 0:1, 0:2 - 1:0)

Góly a asistence: Roštejnský, Roštejnský (Hynek), Balek (Smatana), Roštejnský

Sestava: Novák (Čurlin) - Fišer, Bečka, Hudský, Roštejnský, Smatana, Hynek - Hanek, Sztolarik, Vykoupil, Keprta, Kalous, Skála, Kratejl, Mičík, Milička, Balek

Petr Neč: Do utkání s velkým favoritem celé soutěže nastoupila staronová posila Matyáš Balek a na herním projevu mužstva to byl znát už od úvodních minut. Soupeře jsme dokonale zaskočili a hned v úvodu jsme si vypracovali tříbrankové vedení. Bylo nám jasné, že do druhé třetiny vstoupí hosté s velkou snahou zvrátit vývoj utkání, což se také potvrdilo. Hvězda zlepšila pohyb a dostávala nás často pod tlak, v naší brance ale podával skvělý výkon Radek Novák. I díky opoře v bráně hráči 19 minut bojovali a plnili taktické pokyny, v úplném závěru druhé části přišel zkrat a v poslední vteřině jsme díky laxnosti v obranném pásmu obdrželi zcela zbytečný gól. Do té doby už spíše rezignovaní hosté vlétli do posledního dějství s obrovským entuziasmem a snahou zápas otočit. V 53. minutě se jim podařilo vstřelit kontaktní gól a my se očividně začali bát o výsledek, což bohužel zapříčinilo srovnání skóre o čtyři minuty později. Byť jsme od desáté minuty poslední třetiny hráli prakticky už jen na dvě pětky, kluci bojovali. V poslední minutě se soupeř dostal do zcela vyložené šance, avšak Novas (brankář Radek Novák) v bráně fantastickým zákrokem znovu ukázal, proč je právem největší oporou mužstva. Poprvé v sezóně jsme tak hráli prodloužení. To jsme rozhodli díky nádhernému sólu a výstavnímu blafáku Petra Roštejnského, který dokončil hattrick a vedle Radka Nováka se stal dalším hrdinou zápasu. I přes infarktovou poslední třetinu jsme v šatně klukům poděkovali za výkon, ale zároveň jim připomněli, že ztráta na předposlední tým je stále vysoká a čeká nás ještě nesmírně náročná cesta, pokud budeme chtít v Sokolově druhou nejvyšší soutěž udržet.

U15

HC BANÍK SOKOLOV – HC ČERTI OSTROV 6:2 (2:0, 2:1, 2:1)

Góly a asistence: Hirth (Iuzeev), Bíba (Hrůza), Hrůza, Iuzeev (Bubenščikov), Bíba (Péc, Hrůza), Resanzew (Hirth)

Sestava: Hengerič – Mitev, Iuzeev, Švejda, Péc, Haak, Lexa, Gregor, Resanzew – Hirth, Jindra, Balbyshkin, Kursa, Bubenščikov, Kukla, Hrůza, Bíba, Rybár, Beran

Marek Brzobohatý: Ve sváteční den se utkala devátá třída na domácím ledě se soupeřem z Ostrova. Baníkovský kluci měli možnost více se herně rozvíjet v součinnosti jednotlivých pětek. Kdy soupeř dával klukům prostor pro kombinaci a souhru v koncovce. Některé akce byli pohledné, i když neskončili brankou. Za výkon v zápase byli kluci v kabině pochváleni a namotivováni do dalších utkání.

FOTO ZDE

U14

HC STADION CHEB – HC BANÍK SOKOLOV 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)

Gólya asistence: Landa (Lalik), Pochyba (Lalik)

Sestava: Heichl (Vlach) - Landa, Skala, Szabo, Urbich, Rohm - Pochyba, Vlach, Gossl, Kuplent, Dvořák, Lalik, Brychta, Bozek

Zuzana Klejna Radostová: Soupeř nastoupil kvůli marodce v oslabené sestavě v počtu deseti hráčů. Jejich gólman podal výborný výkon, ale my jsme nebyli schopni vytvořit situace, ze kterých bychom mu dali góly. Musíme pochopit, že hokej je týmová hra a není možné ji hrát každý sám na sebe. Je potřeba spolupráce. Sice jsme většinu zápasu byli na kotouči, ale skórovat se nám nepodařilo. Jak jsem psala výše, chybí nám spolupráce a když nejsme na kotouči, tak hráči neplní své úkoly a z toho nám pak také padly góly do naší branky. Obrovská škoda, protože takové soupeře musíme porážet.

HC BANÍK SOKOLOV - HC ČERTI OSTROV 6:14 (0:4, 2:7, 4:3)

Góly a asistence: Dvořák (Vlach), Skála (Gössl), Skála (Lužický), Landa, Pochyba (Lužický), Dvořák (Rosenkranz)

Sestava: Heichl (Vlach) - Landa, Skala, Szabo, Urbich, Rohm, Lalik - Pochyba, Berger, Rosenkranz, Kuplent, Dvořák, Gossl, Bozek, Vlach, Luzicky

Zuzana Klejna Radostová: Zápas bohužel začal ve stejném duchu jako skončil páteční zápas v Chebu. Ostrov je ale kvalitnější soupeř, a to bylo na skóre znát. Srovnat výkon ve hře se nám podařilo až ve třetí třetině, kterou jsme dokonce 4:3 vyhráli. Bohužel nestačí hrát jen jednu třetinu. Máme stále problém s tím, že hráči neplní své individuální úkoly.

U12

HC PIRÁTI CHOMUTOV – HC BANÍK SOKOLOV 14:4 (6:1, 3:1, 5:2)

Gólya asistence: Katriňák, Teplý (Muráň), Berka, Červenka

Sestava: Fojtík (Werner) — Hendrych, Křeček, Krása, Fořt, Martin — Teplý, Bakura, Berka, Kurča, Muráň, Katriňák, Červenka, Karas

Richard Gregor: V Rocknet aréně jsme sehráli nepovedené utkaní s domácími piráty. Ti byli jistějšími na puku, uměli si vice nahrát a byli vcelku oproti nám produktivní ve skórovaní. V našich radách velmi slušné zahráli jen obránci a světlé okamžiky měli i oba brankáři. Zlepšena hra se v naši objevila za ve třetí třetině, po důrazném apelu na zvýšeni bojovnosti v soubojích o každý puk.

HC BANÍK SOKOLOV – HC LITVÍNOV 9:15 (3:9, 1:5, 5:1)

Góly a asistence: Muráň (Dvořák, Kurča), Hendrych (Dvořák), Dvořák (Hendrych, Křeček), Dvořák (Katriňák), Dvořák, Křeček (Katriňák), Dvořák (Bakura), Bakura (Červenka, Dvořák), Jakubka (Krása)

Sestava: Werner (Fojtik) - Červenka, Katrinak, Krasa, Martin, Kurca, Krecek - Maurer, Dvořák, Bakura, Hendrych, Berka, Teply, Muran, Jakubka

Zuzana Klejna Radostová: Vstup do zápasu byl velice špatný, nedařilo se nám vůbec probrat kluky a začít hrát. Až po pauze po druhé třetině a stažení sestavy na dvě lajny se vše rozpohybovalo a my ovládli s přehledem třetí třetinu, kterou jsme vyhráli 5:1 a většinu času jsme kontrolovali kotouč.

U11

HC STADION CHEB – HC BANÍK SOKOLOV 1:13 (0:3, 0:7, 1:3)

Góly a asistence: Jakubka (Radaušer), Bartůňková (Zachar), Bartůňková (Eger), Bartůňková (Jurčík),

Bílek (Bartůňková), Bílek, Zachar (Bartůňková), Bílek, Maurer (Bílek, Petrák), Bartůňková, Bílek

(Matějka), Bílek (Bartůňková, Zachar), Zachar (Bílek)

Sestava: Dočkal (Benešovský) – Radaušer, Drenka, Petrák, Jurčík, Eger, Jakubka, Maurer, Zachar, Bílek, Bartůňková, Matějka, Bauer

HC BANÍK SOKOLOV – HC ČERTI OSTROV 11:3 (2:1, 4:1, 5:1)

Góly a asistence: Maurer (Bakura), Krása, Bartůňková, Jakubka, Maurer (Bakura), Kurča, Bakura,

Maurer, Bakura, Bartůňková (Kurča), Drenka (Maurer)

Sestava: Benešovský – Maurer, Bakura, Bartůňková, Kurča, Krása, Jakubka, Drenka Jurčík, Petrák, Eger, Zachar, Matějka

Jiří Benešovský: Během víkendu nás čekal dvojzápas na ledě Stadionu Cheb a domácí zápas proti HC Čerti Ostrov. Do prvního zápasu jsme vstoupili dobrým pohybem i nasazením, soupeře jsme do moc šancí nepouštěli a bylo z toho nakonec jednoznačné vítězství. Ve stejném duchu jsme vstoupili i do druhého zápasu na domácím ledě. Taktéž nám nechyběl pohyb, díky kterému jsme si dokázali vytvořit dost šancí a z toho pramenilo další vítězství. Za nasazení v obou zápasech zaslouží celý tým pochvalu. Naopak stále musíme pracovat na tom, že tým je víc jak jednotlivec. A to si někteří hráči nechtějí připustit.

4. TŘÍDA

HC ENERGIE KARLOVY VARY „A“ - HC BANÍK SOKOLOV 16:10

HC ENERGIE KARLOVY VARY „B“ - HC BANÍK SOKOLOV 9:24

Petr Nekvinda: 4. třída o víkendu hrála turnaj v Karlových Varech. Po odhlášení mužstva Nejdku, sehrála dva zápasy s mužstvy Energie KV „A“ a Energie KV „B“, kdy se nám povedlo uspět v jednom zápase.

Sestava: Šenkýř, Holomoj – Bílek Terek, Krištůfek, Skalický, Török, Radaušer, Gabčo J., Gabčo M., Sivíček