Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
28.11. 2023 | Mládež | Jakub Knap
Výsledkový servis mládeže

Výsledkový servis mládeže

Dorost srovnal v derby s Energií. Kategorie U14 a U11 byly úspěšné. V akci také 4. třída.


DOROST

HC PILSEN WOLVES – HC BANÍK SOKOLOV 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)

Góly a asistence: Roštejnský (Vaněk)

Sestava: Novák (Čurlin) - Naď, Bečka, Hudský, Roštejnský, Smatana, Hynek, Hranáč - Hanek, Sztolarik, Vykoupil, Keprta, Kalous, Skála, Kratejl, Mičík, Milička, Vaněk, Jáchym, Balek

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC BANÍK SOKOLOV 3:2SN (1:0, 1:0, 0:2)

Góly a asistence: Sztolarik (Balek), Hynek (Skála, Balek)

Sestava: Novák (Čurlin) - Naď, Fišer, Bečka, Hudský, Roštejnský, Smatana, Hynek, Hranáč - Hanek, Sztolarik, Vykoupil, Keprta, Skála, Kratejl, Vaněk, Jáchym, Balek

Petr Neč: Podařilo se nám doplnit tým o trojici útočníků, nicméně jsme si byli vědomi, že proti celkm z nejvyšších příček tabulky naší skupiny nás nečeká nic jednoduchého. Páteční zápas v Plzni nerozhodlo nasazení či hokejové dovednosti, ale síla. Hráči Wolves nehráli nikterak krásný hokej, ale díky své převaze z pohledu výšky a váhy dokázali vyhrávat osobní souboje, což se nakonec ukázalo jako klíčové. Oproti prvnímu zápasu s tímto soupeřem jsme ale předvedli mnohem důstojnější výkon a prakticky do poslední vteřiny utkání byli ve hře o bodový zisk. Nakonec si ale díky nejtěsnějšímu možnému rozdílu ponechali všechny body domácí.

O dva dny později jsme zajížděli na led tradičního rivala z Karlových Varů. Na tréninkové hale KV Areny se oproti pátku hrál mnohem techničtější a rychlejší hokej, bohužel jsme ale do první třetiny vstoupili s až moc velkým respektem k soupeři, který nám v první kole uštědřil debakl. Kvůli ustrašenosti jsme tak soupeři prakticky darovali dvě úvodní branky. Zhruba v polovině zápasu přišel ale z naší strany vzestup. Kluci si začali uvědomovat, že s Karlovými Vary se dá hrát zcela vyrovnaný zápas, zvýšili aktivitu a postupně se dostávali do zajímavých střeleckých příležitostí. Troufám si tvrdit, že ve třetí třetině jsme byli lepším týmem, navíc nás již tradičně držel ve hře skvěle chytající Radek Novák. Odměna za aktivitu, obětavost a bojovnost přišla ve 46. minutě, kdy po krásné spolupráci s Matyášem Balkem snížil na rozdíl jediné branky David Sztolarik. Zcela zaslouženě pak o osm minut později srovnal stav ranou od modré Kuba Hynek. Ačkoliv jsme si i v další fázi základní hrací doby vypracovali několik dalších šancí, dospělo nakonec utkání do prodloužení. I v něm jsme byli aktivnější, po pěti minutách stále nerozhodnutého stavu ale přišla řada na nájezdy. V nich měli více štěstí domácí, kteří si tak připsali o bod navíc. Přesto jsme ale v šatně kluky pochválili. Důležité pro nás teď bude, aby si hráči zlepšené výkony přenesli do zápasů, které nás čekají v tomto týdnu. Nastoupíme totiž proti soupeřům, proti kterým už bude zapotřebí bodovat naplno.

FOTO ZDE


U15

HC METEOR TŘEMOŠNÁ - HC BANÍK SOKOLOV 5:3 (2:0, 0:2, 3:1)

Góly a asistence: Bubenščikov (Hirth), Iuzeev (Hirth, Beran), Iuzeev (Hirth, Bubenščikov)

Sestava: Hengerič (Mitev) - Iuzeev, Švejda, Péc, Haak, Lexa, Gregor, Resanzew – Hirth, Jindra, Balbyshkin, Kursa, Bubenščikov, Kukla, Hrůza, Bíba, Rybár, Beran

Marek Brzobohatý: V sobotu zajížděla devátá třída za soupeřem do Třemošné. Vstup do utkání se klukům nepovedl, během první třetiny jsme prohrávali 2:0. Druhá třetina už byla daleko lepší, měli jsme dobrý pohyb, vytvářeli jsme tlak na soupeře a tím si připravovali brankové příležitosti, které jsme postupně proměnili a srovnali stav po dvou třetinách na 2:2. V té době už každý věřil, že to kluci zvládnou do vítězného konce. Bohužel zkrat na začátku třetiny nás stál dvě branky v naší síti, a i když kluci dřeli, proti výborně chytajícímu brankáři soupeřů se nám už nepovedlo zvrátit vývoj v náš prospěch. Všichni v kabině byli zklamaný z výsledku zápasu.

HC BANÍK SOKOLOV - HC TACHOV 6:1 (3:0, 1:0, 2:1)

Góly a asistence: Lexa (Bíba), Kukla (Beran), Hirth, Bubenščikov (Bíba, Gregor), Beran (Lexa), Beran (Švejda)

Sestava: Mitev (Hengerič) - Iuzeev, Švejda, Péc, Haak, Lexa, Gregor, Resanzew – Hirth, Jindra, Balbyshkin, Kursa, Bubenščikov, Kukla, Hrůza, Bíba, Rybár, Beran

Marek Brzobohatý: V dnešním domácím utkání k nám přijížděl soupeř z Tachova. Od první minuty bylo znát, že kluci mají lepši pohyb na hřišti a tím byli aktivnější. Bylo vidět na klucích, že zápas po dlouhé době si užívali. Úsměv provázel tým celé utkání, a tak si zápas užili dle svých možností. Po zápase kluci sklidili pochvalu za výkon po celou dobu utkání.

FOTO ZDE


U14

HC REBEL MĚSTO NEJDEK – HC BANÍK SOKOLOV 5:6 (0:4, 2:2, 3:0)

Góly a asistence: Rohm, Pochyba (Dvořák), Landa, Pochyba (Kuplent), Dvořák, Vlach (Dvořák)

Sestava: Heichl (Vlach) - Landa, Skala, Fiala, Gossl, Rohm, Urbich - Kuplent, Dvořák M., Rosenkranz, Dvorak J., Luzicky, Lalik, Vican, Vlach, Pochyba, Dubaj

Zuzana Klejna Radostová: Do zapasu jsme nastoupili velice dobře. Měli jsme tempo, plnili jsme týmové úkoly. Ke konci třetiny jsme začali upadat a po zbytek zápasu se nám nedařilo se z toho sebrat. Přišel inkasovaný gól a s každým dalším, měli kluci problém to překonat a hrát dal. Nakonec jsme byli rádi, že jsme udrželi výsledek do konce v náš prospěch.


U12

HC DĚČÍN – HC BANÍK SOKOLOV 20:0 (5:0, 6:0, 9:0)

Sestava: Fojtík (Werner) — Kurca, Gregor, Katrinak, Krása, Martin — Teplý, Bakura, Hendrych, Muráň, Křeček, Červenka

Richard Gregor: V sobotu kluci sehráli přetěžké venkovní utkání s lídrem soutěže mladších žáků A Ústeckého kraje, a to týmem HC Děčín, který v soutěži neztratil ani bod. Skóre nemuselo být tak hrozivé, kdyby se klukům podařilo proměnit vytvořené šance. Měli pasáže ve hře, kdy úspěšně vzdorovali, ale také úseky, kdy si nechali nasázet vice branek v řadě. Teď je bude čekat druhá fáze soutěže ve skupině o umístění, kde doufám, se jim bude dařit lépe.


U11

HC REBEL MĚSTO NEJDEK – HC BANÍK SOKOLOV 3:6 (0:2, 2:3, 1:1)

Góly a asistence: Bílek, Matějka (Petrák), Maurer (Petrák), Bílek (Zachar), Zachar (Maurer), Matějka (Bílek, Jakubka)

Sestava: Benešovský – Jakubka, Drenka, Petrák, Jurčík, Eger, Maurer, Zachar, Bílek, Matějka, Karas, Fořt

Petr Nekvinda: Povedl se nám vstup do utkání a prakticky celou první třetinu jsme měli pod kontrolou. Měli jsme dobrý pohyb, hráči jezdili nahoru dolů a odměnou bylo vedení 2:0. Ve stejném duchu jsme pokračovali i ve třetině druhé, kdy jsme do poloviny zápasu dokázali navýšit své vedení na 4:0. Následně ale soupeř trochu vyrovnal hru a během 4 minut dokázal snížit na rozdíl dvou gólů. Nám se ale 5 vteřin před druhou sirénou podařilo skórovat, a tak se šlo do kabin za stavu 5:2 pro náš tým. Třetí třetina nabídla vyrovnaný hokej. Nejdříve domácí snížili opět na rozdíl 2 branek a následně bylo nařízeno trestné střílení pro domácí tým, který se tím mohl dotáhnout na rozdíl jediného gólu. Náš brankář byl ale proti a 6 gólem v zápase jsme definitivně zlomili odpor domácích. Celý tým pracoval skvěle a všichni do jednoho ten zápas odmakali.


4. TŘÍDA

HC ČERTI OSTROV – HC BANÍK SOKOLOV 3:3

HC BANÍK SOKOLOV – HC ENERGIE KARLOVY VARY 10:5

Lukáš Harang: Tak jako A mužstvo vyrazilo za svým cílem, tak se i naši žáci čtvrté třídy utkali na Ostrovském ledovém kolbišti. Vstup do prvního zápasu se nám vydařil a první Brankou se Baník ujal vedení. Zápas to byl vydařený a mužstvo táhlo za jeden provaz od začátku až do konce kdy na časomíře svítil stav 3:3. Do druhého klání nastoupil tým hnaný chutí po vítězství proti Karlovým Varům. V zápase byl náš tým od první chvíle premiantem ledové plochy. Ukázalo se, že spojení hokejové chuti a naučených dovedností je správným směrem k vítěznému snu. V polovině zápasu již časomíra ukazovala 6:2 pro hráče v černožlutých dresech. Po krátké pauze byla vidět převaha a chuť vítězství udržet. Toto se povedlo a konec zápasu končil deset ku pěti. Na hráčích byla vidět po celou dobu pohoda a klid na hokejkách. Řekli jsme si, že se budeme držet naplánovaných bodů a každý bude pevnou součástí pomyslného řetězu. Byl to velmi povedený sobotní program a tým si zaslouží velkou pochvalu.

Sestava: Šenkýř, Holomoj - Terek, Krištůfek, Skalický, Török, Radaušer, Bauer, Gabčo J., Gabčo M., Pech


Krátké zprávy
18932391/0100
Činnnost mládeže je realizována za podpory:


Hlavní partneři sokolovského hokeje: