28.11. 2023 | Mládež | Tomáš Bouda
SUAS Kids cup otevřel umělé kluziště

Malí baníkovci byli u otevření umělého kluziště. Jako první bruslaři ho pokřtili miniturnajem hokejisté kategorie U8.

Napodruhé to vyšlo. První termín zhatilo deštivé počasí, tentokrát se již povedlo. Umělá plocha pro bruslení na Náměstí Budovatelů byla otevřena. Zhostili se toho předseda dozorčí rady Sokolovské uhelné JUDr. Pavel Tomek, starosta města Sokolov Mgr. Petr Kubis a Tomáš Najvar, jednatel společnosti Sotes.

Jako první okusili umělou plochu malí baníkovci z kategorie U8, kteří zde odehráli miniturnaj. Po úvodním seznamovaní s novým povrchem byli k vidění nekompromisní souboje o každý kousek plochy. Byť menší problémy dělal hůře klouzající puk, děti se s novou situací popasovaly velmi dobře. Vítězství v turnaji nakonec slavil žlutý tým, který měl ve svých řadách i dvě dívky.

O výsledek zde však vůbec nešlo. Nejdůležitější byla radost dětí. A tu teď na novém kluzišti mohou zažívat i další děti a široká veřejnost....

FOTOGRAFIE ZDE