Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
6.2. 2024 | Mládež | Jakub Knap
Výsledkový servis mládeže

Výsledkový servis mládeže

Dorost už podruhé v řadě vyhrál. Junioři zlomili kláštereckou kletbu. Kategorie U11 vyhrála derby.


JUNIOŘI

HC TYGŘI KLÁŠTEREC N. OHŘÍ – HC BANÍK SOKOLOV 2:5 (2:2, 0:2, 0:1)

Góly a asistence: Teuchert (Křemen, Mlejnek), Příplata, Pašek (Král), Teuchert (Křemen), Skuhravý

Sestava: Král D. - Halberštát Jan, Krejbich, Mlejnek, Pašek, Příplata, Hynek - Kvasňovský, Ondráš, Petrák, Sobotka A., Král, Vimr, Křemen, Teuchert, Babička, Šuma, Skuhravý

Petr Nekvinda: Do pátečního zápasu v Klášterci jsme odjížděli s jasným cílem: odehrát vítězně těžké utkání a tím se odrazit do nadstavbové části. První třetina byla gólově vyrovnaná, ale s naší herní převahou. Dobře jsme bruslili, napadali a vytvořili si gólové příležitosti. Udělali jen minimum obranných chyb. Věděli jsme, že je to správná cesta a ve hře pokračovali. Podařila se nám i přesilová hra a soupeř pod tlakem postupně ztrácel aktivitu. Podržel nás i náš gólman. Všichni si zaslouží pochvalu za odvedený výkon, kterým bychom se chtěli také prezentovat v nadstavbové části.


DOROST

BK HAVLÍČKŮV BROD – HC BANÍK SOKOLOV 3:4PP (0:1, 3:2, 0:0 - 0:1)

Góly a asistence: Milička (Mičík), Skála (Vykoupil), Hanek (Vykoupil, Skála), Skála

Sestava: Novák (Čurlin) - Bečka, Moulis, Hudský, Smatana, Hynek, Hranáč - Hanek, Sztolarik, Vykoupil, Skála, Kratejl, Dulovec, Mičík, Milička

Petr Neč: Zápas v Havlíčkově Brodě byl pro nás esencí výkonu, který bychom si od kluků představovali po celou sezónu. Ačkoliv jsme na Vysočinu odjížděli citelně oslabení a přiznám se, že jsme s Petrem Holejšovským neměli úplně vysoká očekávání, kluci nám po nevydařeném dosavadním průběhu sezóny ukázali, že si umí "hrábnout". Vyhrát dva zápasy po sobě se nám letos ještě nepodařilo a byť má na výhře lví podíl skvělý Radek Novák, kluci ho tentokrát bojovností a obětavostí skvěle doplňovali. Nešťastným okamžikem bylo zranění Adama Hanka, který musel být převezen do nemocnice s poraněním kolene, naštěstí by se ale nemělo jednat o nic závažnějšího. Třemi body včetně vítězné branky v prodloužení se skvěle prezentoval Dominik Skála.


U15

HC METEOR TŘEMOŠNÁ - HC BANÍK SOKOLOV 5:3 (1:3, 2:0, 2:0)

Góly a asistence: Kukla (Chlapovič), Kukla (Hirth, Beran), Hirth (Chlapovič)

Sestava: Mitev (Hengerič) – Iuzeev, Švejda, Péc, Haak, Resanzew, Gregor – Hirth, Kursa, Lexa, Lucovič, Bubenščikov, Kukla, Hrůza, Beran, Balbyshkin, Rybár

Marek Brzobohatý: K dnešnímu nedělnímu utkání zajížděla devátá třída za soupeřem do Třemošné. Vstup do utkání a první třetina vyšla klukům výborně. Měli jsme dobrý pohyb, tlak v soupeřově pásmu a samozřejmě i branky, a proto po první třetině kluci vedli 1:3. Osudová 29 minuta, kdy jsme dostali dvě branky během této minutu trochu zamotala s vývojem hry. Od té doby byla hra vyrovnaná a bohužel šance, které si kluci vytvořili nedokázali proměnit a tak stav po dvou třetinách byl 3:3. Aby té smůly nebylo tolik tak jsme ve 48minutě špatnou rozehrávkou darovali samostatný unik domácímu hráči, který s přehledem proměnil. A v závěru jsme pak inkasovali ještě jednou. Kluky mohlo mrzet dvě břevna ve druhé třetině, kdy si mohli vzít vedení utkání na svou stranu a v klidu odehrát třetí třetinu.


U14

HC STADION CHEB – HC BANÍK SOKOLOV 4:12

Góly a asistence: Kuplent (Lalik), Vlach (Szabó), Dubaj (Lužický), Lužický, Rosenkranz (Vlach, Gössl), Lalik (Fiala, Pochyba), Lužický, Szabó (Vlach), Lalik (Pochyba, Fiala), Vlach (Dvořák, Kuplent), Lalik, Lalik (Pochyba)

Sestava: Heichl, (Vlach) — Fiala, Urbich, Szabó, Skála — Vlach, Gössl, Lužický, Lalik, Dubaj, Pochyba, Dvořák, Brychta, Rosenkranz, Kuplent, Rohm

Zuzana Klejna Radostová: V sestavě nám chyběli 3 hráči ze základu, stejně tak Cheb měl oslabenou sestavu. Dokonce jejich gólman č.1 nastoupil v poli a dokonce třikrát skóroval. Gólmanka soupeře podala velice slušný výkon, ale my jsme konečně pochopili, že je třeba využít situaci k dorážkám a proměnili jsme tak mnohem více šancí a díky tomu dotáhli zápas do vítězného konce a poprvé v sezóně porazili Cheb.


U12

MOSTEČTÍ LVI – HC BANÍK SOKOLOV 7:5

Góly a asistence:  Berka, Katriňák, Berka (Krása), Katriňák (Krása), Berka (Krása)

Sestava: Fojtík (Werner) — Krása, Martin, Katriňák, Červenka — Teplý, Bakura, Berka, Křeček, Maurer, Gregor, Muráň, Jakubka, Mrkvanová

Zuzana Klejna Radostová: V zápase jsme měli jasnou převahu a vedení. Bohužel stále nejsme schopni udržet koncentraci po celých šedesát minut hry. Měli jsme mnoho šanci, ve kterých jsme nebyli připraveni dorazit kotouč do brány po střele, stejně tak jsme góly dostávaly, když jsme nereagovali na dorážku. Hráči nám vždy vypnou jakoby sledovali jak to dopadne a nezapojí se včas do hry a pak už bývá pozdě.


U11

HC BANÍK SOKOLOV – HC ENERGIE KARLOVY VARY 10:9 (1:1, 8:5, 1:3)

Góly a asistence: Krása, Bakura, Bílek (Bakura), Mrkvanová (Bakura, Jakubka), Bílek (Maurer), Bílek (Maurer), Bakura (Mrkvanová), Jakubka (Bakura, Mrkvanová), Maurer, Bílek

Sestava: Benešovský (31. Dočkal) – Bakura, Bílek, Maurer, Mrkvanová, Jakubka, Krása, Jurčík, Petrák, Eger, Drenka, Zachar, Radaušer, Matějka

Petr Nekvinda: Od první minuty se hrál velmi vyrovnaný zápas. Od začátku zápasu jsme se prezentovali dobrým pohybem a měli jsme i několik šancí ke skórování, ale jako první se radovali hosté. Nám se podařilo srovnat paradoxně při našem dvojím vyloučení.

Ve druhé třtině se nám povedlo odskočit soupeři o 2 branky, ale v polovině zápasu dokázala Energie během 3 minut 4x skórovat a skóre bylo rázem 4:6 pro hosty. Nás to ovšem nepoložilo, a ještě v téže třetině se prakticky to samé povedlo i našim klukům. Během pěti minut náš tým dokázal skórovat 5x a do kabin se šlo za stavu 9:6.

Ve třetí třetině pokračoval vyrovnaný zápas, který náš tým dokázal dovést do vítězného konce. Týmu patří pochvala za přístup a bojovnost i během nepříznivého stavu.


Krátké zprávy
18932391/0100
Činnnost mládeže je realizována za podpory:


Hlavní partneři sokolovského hokeje: