Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
17.5. 2024 | Klub | Roman Kořinek
Falko nikdy nespí, aneb přijďte pozdravit našeho maskota

Falko nikdy nespí, aneb přijďte pozdravit našeho maskota

Hokejový maskot Falko bude mít v následujících týdnech pěkně napilno. Náš klub HC Baník Sokolov totiž bude reprezentovat na několika akcích, které se konají na různých místech hornického města. Už zítra se s ním můžete potkat na koupališti Michal, kde je připraven první ročník akce nazvané Graffiti jam.

Pozdravit Falka budou moci i návštěvníci vyhlášení výsledků ankety Sportovec roku 2023, které se koná v pondělí 20. května od 17 hodin v Městském divadle Sokolov. Další šance potkat maskota hokejistů Baníku bude 3. června na baníkovském Dni dětí pořádaném na zimním stadionu.

O pár dní později, konkrétně 8. června, vyrazí Falko pozdravit účastníky Barevného běhu a Sokolovského čtvrt a půl maratonu, kde si s ním budou moci sportovci užít i rozcvičku. Pokud ale ani jednu z těchto akcí nestíháte, nevadí. Falko určitě dorazí i na závody Dračích lodí, které se konají opět na koupališti Michal a to konkrétně v sobotu 15. června. Na tuto akci dorazí i hokejisté Baníku Sokolov, kteří budou v dračí lodi závodit proti mužstvu HC Energie Karlovy Vary. V rámci této akce bude připravena i autogramiáda obou hokejových týmů a mnoho další zábavy. Těšíme se na viděnou.

Krátké zprávy
18932391/0100
Činnnost mládeže je realizována za podpory:


Hlavní partneři sokolovského hokeje: