27.5. 2024 | Klub | Roman Kořinek
Kariéra mistra světa může začít i v Baníku Sokolov

Obrovská gratulace českému národnímu týmu k zisku titulu mistrů světa míří do Prahy ze Sokolova. Vedení sokolovského klubu blahopřeje nejen hráčům, ale také trenérovi Radimu Rulíkovi, který v minulosti stál právě na střídačce sokolovského týmu.

Další hvězdou, jejíž jméno je spojeno se sokolovským hokejem, je Jakub Flek, který se na sokolovském zimáku rovněž proháněl a sbíral hokejové zkušenosti. A třetím do party borců, kteří se zapsali do historie Baníku, je Ondřej Beránek.

„Moc všem gratulujeme a věříme, že na Sokolov nezapomenou a pokud budou mít chvilku času, přijedou se pochlubit medailí i na náš zimní stadion. Pozvání určitě mají,“ říká výkonný ředitel Baníku Sokolov Luděk Beran.

Na úspěch českých hokejistů reagují i trenéři sokolovské mládeže. Ti na pondělí 3. června připravují akci nazvanou „Nastartuj svou hokejovou kariéru v Baníku“.

„Akce Nastartuj svou hokejovou kariéru v Baníku, proběhne od 16 do 18 hodin a je určena dětem ve věku od čtyř do osmi let, které chtějí sportovat a hrát hokej. Víme, že kariéra budoucího mistra světa může začít i v našich přípravkových kategoriích. Tak neváhejte a přijďte udělat první hokejové krůčky do Baníku,“ říká trenér mládeže Baníku Sokolov Ivan Říha s tím, že pro malé hráče Baníku je ve stejném čase a na stejném místě připraven Dětský den s Baníkem.

Podrobnosti k Dětskému a náborovému dni zveřejníme v následujících dnech na našich sociálních sítích, tak je nezapomeňte sledovat.