Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
9.6. 2024 | Mládež | Roman Kořinek
Hokejisté Baníku na Barevném běhu nechyběli

Hokejisté Baníku na Barevném běhu nechyběli

Hokejisté Baníku Sokolov se pravidelně zapojují do různých sportovních akcí v našem městě a regionu. I proto v sobotu nechyběli na tradičním čtvrtmaratonu a Barevném běhu, který je velkou zábavou hlavně pro děti.

„Barevný běh se pro naše hráče stává tradiční akcí, na kterou se každý rok moc těšíme. Nejinak tomu bylo i letos, kdy jsme si tříkilometrovou trať plnou barev opravdu užili,“ říká trenér mládeže Baníku Sokolov Ivan Říha.

Druhou částí sobotního sportovního dne byl Sokolovský čtvrtmaraton. Ten se běžel už téměř ve večerních hodinách a ve startovní listině se našlo také spoustu hráčů a trenérů hokejového klubu.

„Většinou se samozřejmě jednalo o starší hráče, kteří rozhodně v konečných výsledcích neudělali žádnou ostudu. Děkujeme Městskému domu kultury za skvělý zážitek a skvěle připravený sportovní den. Jsme rádi, že jsme mohli být u toho a budeme se těšit zase za rok,“ dodal trenér baníkovské mládeže.

Krátké zprávy
18932391/0100
Činnnost mládeže je realizována za podpory:


Hlavní partneři sokolovského hokeje: