Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary

Výsledky ligy: Starší žáci

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 15.9. 2018 12.15 HC Stadion Cheb HC Klášterec nad Ohří 4:3
So 15.9. 2018 12.15 HC Čerti Ostrov HC Tachov 4:8
So 15.9. 2018 12.15 HC Mariánské Lázně HC Rebel město Nejdek 2:0

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 22.9. 2018 14.15 SK Kadaň HC Stadion Cheb 4:5
So 22.9. 2018 14.15 HC Klášterec nad Ohří HC Čerti Ostrov 1:5
So 22.9. 2018 14.15 HC Tachov HC Mariánské Lázně 17:4

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 28.9. 2018 -- HC Stadion Cheb HC Energie Karlovy Vary 5:9
Pá 28.9. 2018 -- HC Čerti Ostrov SK Kadaň 4:11
Pá 28.9. 2018 -- HC Mariánské Lázně HC Klášterec nad Ohří 6:11
Pá 28.9. 2018 -- HC Rebel město Nejdek HC Tachov 1:9

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 6.10. 2018 -- HC Energie Karlovy Vary HC Čerti Ostrov 17:4
So 6.10. 2018 -- SK Kadaň HC Mariánské Lázně 5:10
So 6.10. 2018 -- HC Klášterec nad Ohří HC Rebel město Nejdek 3:7

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 13.10. 2018 -- HC Mariánské Lázně HC Energie Karlovy Vary 3:11
So 13.10. 2018 -- HC Rebel město Nejdek SK Kadaň 2:9
So 13.10. 2018 -- HC Tachov HC Klášterec nad Ohří 19:2

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 14.10. 2018 -- SK Kadaň HC Tachov 6:15
Ne 14.10. 2018 -- HC Energie Karlovy Vary HC Rebel město Nejdek 6:2
Ne 14.10. 2018 -- HC Stadion Cheb HC Čerti Ostrov 11:8

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 15.9. 2018 17.30 HC Klášterec nad Ohří SK Kadaň 1:15
So 15.9. 2018 17.30 HC Tachov HC Energie Karlovy Vary 6:10
So 15.9. 2018 17.30 HC Mariánské Lázně HC Stadion Cheb 4:7

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 27.10. 2018 -- HC Energie Karlovy Vary HC Klášterec nad Ohří 15:3
So 27.10. 2018 -- HC Stadion Cheb HC Rebel město Nejdek 4:2
So 27.10. 2018 -- HC Čerti Ostrov HC Mariánské Lázně 4:7

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 3.11. 2018 -- SK Kadaň HC Energie Karlovy Vary 4:9
So 3.11. 2018 -- HC Stadion Cheb HC Tachov 8:7
So 3.11. 2018 -- HC Rebel město Nejdek HC Čerti Ostrov 8:3

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 10.11. 2018 -- HC Klášterec nad Ohří HC Stadion Cheb 4:8
So 10.11. 2018 -- HC Tachov HC Čerti Ostrov 22:4
So 10.11. 2018 -- HC Rebel město Nejdek HC Mariánské Lázně 7:3

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 11.11. 2018 -- HC Stadion Cheb SK Kadaň 7:4
Ne 11.11. 2018 -- HC Čerti Ostrov HC Klášterec nad Ohří 7:9
Ne 11.11. 2018 -- HC Mariánské Lázně HC Tachov 2:11

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 24.11. 2018 -- HC Energie Karlovy Vary HC Stadion Cheb 13:4
So 24.11. 2018 -- SK Kadaň HC Čerti Ostrov 13:1
So 24.11. 2018 -- HC Klášterec nad Ohří HC Mariánské Lázně 4:7
So 24.11. 2018 -- HC Tachov HC Rebel město Nejdek 11:5

Základní část - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 1.12. 2018 -- HC Rebel město Nejdek HC Klášterec nad Ohří 6:5
So 1.12. 2018 -- HC Mariánské Lázně SK Kadaň 5:5
So 1.12. 2018 -- HC Čerti Ostrov HC Energie Karlovy Vary 5:11

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 8.12. 2018 -- HC Klášterec nad Ohří HC Tachov 7:13
So 8.12. 2018 -- SK Kadaň HC Rebel město Nejdek 5:6
So 8.12. 2018 -- HC Energie Karlovy Vary HC Mariánské Lázně 7:3

Základní část - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 9.12. 2018 -- HC Tachov SK Kadaň 8:7
Ne 9.12. 2018 -- HC Rebel město Nejdek HC Energie Karlovy Vary 4:2
Ne 9.12. 2018 -- HC Čerti Ostrov HC Stadion Cheb 4:7

Základní část - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 15.12. 2018 -- SK Kadaň HC Klášterec nad Ohří 5:6
So 15.12. 2018 -- HC Energie Karlovy Vary HC Tachov 10:5
So 15.12. 2018 -- HC Stadion Cheb HC Mariánské Lázně 9:3

Základní část - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 22.12. 2018 -- HC Klášterec nad Ohří HC Energie Karlovy Vary 6:7
So 22.12. 2018 -- HC Rebel město Nejdek HC Stadion Cheb 6:4
So 22.12. 2018 -- HC Mariánské Lázně HC Čerti Ostrov 12:6

Základní část - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 5.1. 2019 -- HC Energie Karlovy Vary SK Kadaň 5:0 KK
So 5.1. 2019 -- HC Tachov HC Stadion Cheb 9:3
So 5.1. 2019 -- HC Čerti Ostrov HC Rebel město Nejdek 18:4

Základní část - 19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 12.1. 2019 -- HC Stadion Cheb HC Klášterec nad Ohří 4:5
So 12.1. 2019 -- HC Čerti Ostrov HC Tachov 1:18
So 12.1. 2019 -- HC Mariánské Lázně HC Rebel město Nejdek 2:11

Základní část - 20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 19.1. 2019 -- HC Tachov HC Mariánské Lázně 10:3
So 19.1. 2019 -- HC Klášterec nad Ohří HC Čerti Ostrov 10:2
So 19.1. 2019 -- SK Kadaň HC Stadion Cheb 6:1

Základní část - 21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 2.2. 2019 -- HC Rebel město Nejdek HC Tachov 0:5 KK
So 2.2. 2019 -- HC Mariánské Lázně HC Klášterec nad Ohří 8:4
So 2.2. 2019 -- HC Čerti Ostrov SK Kadaň 5:0 KK
So 2.2. 2019 -- HC Stadion Cheb HC Energie Karlovy Vary 4:3

Základní část - 22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 9.2. 2019 -- HC Klášterec nad Ohří HC Rebel město Nejdek 4:5
So 9.2. 2019 -- SK Kadaň HC Mariánské Lázně 6:4
So 9.2. 2019 -- HC Energie Karlovy Vary HC Čerti Ostrov 9:2

Základní část - 23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 16.2. 2019 -- HC Mariánské Lázně HC Energie Karlovy Vary 0:5 KK
So 16.2. 2019 -- HC Rebel město Nejdek SK Kadaň 0:5 KK
So 16.2. 2019 -- HC Tachov HC Klášterec nad Ohří 5:0 KK

Základní část - 24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 2.3. 2019 -- HC Stadion Cheb HC Čerti Ostrov 11:6
So 2.3. 2019 -- HC Energie Karlovy Vary HC Rebel město Nejdek 5:0 KK
So 2.3. 2019 -- SK Kadaň HC Tachov 9:6

Základní část - 25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 9.3. 2019 -- HC Mariánské Lázně HC Stadion Cheb 4:3
So 9.3. 2019 -- HC Tachov HC Energie Karlovy Vary 7:4
So 9.3. 2019 -- HC Klášterec nad Ohří SK Kadaň 4:6

Základní část - 26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 16.3. 2019 -- HC Čerti Ostrov HC Mariánské Lázně 4:12
So 16.3. 2019 -- HC Stadion Cheb HC Rebel město Nejdek 3:10
So 16.3. 2019 -- HC Energie Karlovy Vary HC Klášterec nad Ohří 5:0 KK

Základní část - 27. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 20.3. 2019 17.30 HC Rebel město Nejdek HC Čerti Ostrov 9:2
So 23.3. 2019 -- HC Tachov HC Stadion Cheb 12:4
So 23.3. 2019 -- SK Kadaň HC Energie Karlovy Vary 5:5

Turnaj - 0. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre


Krátké zprávy
Tréninky 27. 01.  -  01.02.
Zápasy doma - ZDE
zápasy venku - ZDE
Tréninky 20. 01.  - 26. 01.
Propozice turnaje:
Česky
English
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
ZDE
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde
Podrobné info zde
Ke stažení zde

POZOR! Platí možnost platit přes účet, ale při platbě hotově došlo ke změně: Příspěvky se hradí u p. Rostislava Králíka v termínu 1.8. - 30.9.2018, od PO do PÁ ,vždy mezi 15:00 - 17:00 hodin
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).