Zápasy West Bohemia cup 2019

29. 3. 2019, 12:00 / Old Boys Sokolov - Nitro-Kärpät Oulu 2:9
Dobřemysl (Linhart), Sopr (L. Veverka) - Meitinen (Silvarta), Haapalainen, Sirola (Puoskari), Halikka (Miettinen), Haapalainen (Hallika), Hallikka (Suojanen), Kilponen (Laukka), Mietinen (Silvarta), Silvarta


29. 3. 2019, 13:00 / HC Klatovy - HT Praha 14:0
Smaha (Kořínek), Maxa (Hanák), Kotěšovec (Nauš, Rašek), Smaha (Benák), Maxa (Kořínek), Kořínek, Kotěšovec (Nauš), Kotěšovec (Maxa, Benák), Maxa, Maxa, Rašek (Nauš, Kotěšovec), Šimsa (Král), Hanák (Kořínek, Šára), Benák (Tománek)

29. 3. 2019, 14:00 / Old Boys Sokolov - HC Slanec 4:4
Dobřemysl (Suchopár), Sopr (Dobřemysl), Sopr (Suchopár), Linhart (Veverka L.) - Semančík (Kováč), Semančík (Kovaľ), Pech (Koněvalík), Koněvalík (Pech)

29. 3. 2019, 15:00 / Wild Boars Izmailovo - Nitro-Kärpät Oulu 0:5
Sirola (Alikoski), Arola (Haapalainen), Haapalainen, Haapalainen (Laukka), Hyratinen (Siltavirta, Haapalainen)

29. 3. 2019,16:00 / HC PK Vřesová - HC Klatovy 1:3
Koněvalík (Bardon) - Maxa, Benák (Tománek), Kořínek (Smaha)


29. 3. 2019,17:00 / HC Slanec -Wild Boars Izmailovo 3:1

Kovaľ (Semančík), Semančík, Kováč (Kovaľ) - Dmitriev (Gryzlov)


29. 3. 2019, 18:00 / HC Klatovy - Old Boys  Sokolov 2:5
Kořínek (Kopidlanský), Benák (Tománek) - Dobřemysl (Sopr), Veverka J. (Hrysz), Petrov (Dobřemysl), Veverka J. (Anderle), Veverka L.

29. 3. 2019, 19:00 / HT Praha - HC PK Vřesová 1:6
Hradecký L. - Šnicer, Borolič V. (Pašek), Pašek (Bodák), Anderle (Šafář), Koněvalík (Šnicer), Šnicer (Novák)

30. 3. 2019, 10:00 / Old Boys Sokolov - HT Praha 8:5
Dobřemysl , Petrov (Dobřemysl), Sopr, (Dobřemysl, Suchopár), L. Veverka (J. Veverka), Anderle (Dobřemysl, Petrov), L. Veverka (J. Veverka), Petrov (Sopr), Dobřemysl (Anderle) - Trojan, J. Hradecký, Gregor (Werner), Salva (J. Hradecký), Gregor  

30. 3. 2019, 11:00 / Wild Boars Izmailovo - HC Klatovy 0:5
Maxa (Smaha), Nauš (Šimsa), Šimsa (Kořínek), Král (Hanák), Šimsa (Tománek)

30. 3. 2019, 12:00 / Nitro-Kärpät Oulu - HC Slanec 4:3
Halikka, Hysäninen, Hysäninen (Haapalainen, Halikka), Haapalinen (Hysäninen) - Semančík, Semančík, Kováč

30. 3. 2019, 13:00 / HT Praha - Wild Boars Izmailovo 3:1
Gregor, L. Hradecký, J. Hradecký (Gregor) - Dmitriev (Akhmatov, Golubev)

30. 3. 2019, 14:00 / HC Slanec - PK Vřesová 3:6
Říha (Semančík), Říha (Semančík), Semančík (Kováč) - Koněvalík (Šnicer), Bardon (Koněvalík),  Szabo (Koněvalík), Bardon (Krátký), Šnicer (Bardon), T. Borolič (V. Borolič, Pašek) 

30. 3. 2019, 15:00 / HC Klatovy - Nitro-Kärpät Oulu 6:3
Maxa (Kotěšovec), Tománek, Maxa, Maxa (Kotěšovec), Kořínek (Tománek, Kaňák), Kopidlanský - Miettinen (Suojanen), Kilponen (Siltavirta), Halikka (TS)

30. 3. 2019, 16:00 / HC PK Vřesová - Old Boys Sokolov 2:2
Gregor (Koněvalík), Šnicer (Koněvalík, Gregor) - L. Veverka (Sopr), Anderle

30. 3. 2019, 17:00 / Nitro-Kärpät Oulu - HT Praha 18:1
Halikka (Haapalainen), Halikka, Siltavirta (Miettinen), Halikka, Suojanen (Siltavirta), Laitinen (Miettinen), Puoskari, Kilponen (Siltavirta), Siltavirta (Miettinen, Kilponen), Sirola (Alikoski), Hysäninen (Halikka), Alikoski (Sirola), Haapalainen (Hysäninen), Siltavirta (Miettinen), Haapalainen, Hysäninen, Puoskari (Sirola), Sirola (Alikoski) - Werner (Gregor)

30. 3. 2019, 18:00 / Wild Boars Izmailovo - HC PK Vřesová 4:8
Sushko, Sushko (Dmitriev), Gryzlov, Golubev (Kuznetsov, Dmitriev) -   V. Borolič, T. Borolič (V. Borolič), Bodák, Pašek (Szabo, T. Borolič) , T. Borolič (V. Borolič), T. Borolič (V. Borolič), Koněvalík (Bardon), Pašek (Koněvalík) 

31.3.2019, 09:00 / HC Slanec - HC Klatovy 2:7
Maňkoš (Pagáč), Říha (Semančík) - Hanák (Kořínek), Rašek (Kořínek), Šimsa, Maxa (Kořínek), Král (Šimsa), Král (Maxa), Kotěšovec (Maxa)

31.3.2019, 10:00 / HC PK Vřesová - Nitro-Kärpät Oulu 1:4
Anderle (Bodák, Koněvalík) - Alikoski (Haapalainen), Kilponen (Haapalainen), Siltavirta, Kilponen (Halikka)

31.3.2019, 13:00 / HT Praha - HC Slanec 2:3
J. Hradecký (M. Paštika), Werner (Salva) - Říha, Pagáč (Šamudovský, Maňkoš), Pech (Říha)

31.3.2019, 14:00 / Old Boys Sokolov - Wild Boars Izmailovo 5:1
Veverka J. (Veverka L.), Sopr, Sopr (Dobřemysl), Veverka J. (Veverka L.), Dobřemysl (Sopr) - Gryzlov (Polykov)





 

Rozcestník WB cup 2019

Krátké zprávy

  • 3.5.2019 -

     Změny v přípravných zápasech:

    ČT 08.08.2019: HC Slovan Ústí nad Labem – HC Baník Sokolov

    ÚT 13.08.2019: HC Energie Karlovy Vary – HC Baník Sokolov

    ČT 15.08.2019: HC Baník Sokolov – HC Stadion Litoměřice (v Ostrově)

    PO 19.08.2019: HC Benátky n. Jizerou - HC Baník Sokolov

    ČT 22.08.2019: Bayreuth Tigers - HC Baník Sokolov

    NE 01.09.2019: HC Baník Sokolov - Bayreuth Tigers (v Chebu)

    ČT 05.09.2019: HC Stadion Litoměřice – HC Baník Sokolov

  • 29.3.2019 - WEST BOHEMIA CUP 2019
    Info web - Facebook
  • 31.1.2019 - Úrazové pojištění pro členy sportovních spolků
  • 31.12.2018 - Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017).
    Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).
  • 7.6.2018 - Nový řád placení členských příspěvků - ZDE

    POZOR! Platí možnost platit přes účet, ale při platbě hotově došlo ke změně: Příspěvky se hradí u p. Rostislava Králíka v termínu 1.8. - 30.9.2018, od PO do PÁ ,vždy mezi 15:00 - 17:00 hodin

Zavřít plakát a přejít na web