Ml. celky finančně podporuje město Sokolov

Výsledky ligy: B-tým

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 24.9. 2022 17.30 HK Rokycany, o.s. HC Mariánské Lázně 12:1
So 24.9. 2022 17.30 HC Tachov HC Rebel město Nejdek 3:6
So 24.9. 2022 17.30 HC Domažlice HC Klatovy "B" 6:3

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 2.10. 2022 19.00 HC Klatovy "B" TJ Apollo Kaznějov 4:5 SN
Ne 2.10. 2022 19.00 HC Rebel město Nejdek HK Rokycany, o.s.
Ne 2.10. 2022 19.00 Meteor Třemošná HC Domažlice 11:3

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 8.10. 2022 17.00 HC Mariánské Lázně HC Rebel město Nejdek 3:5
So 8.10. 2022 17.00 TJ Apollo Kaznějov Meteor Třemošná 1:8
So 8.10. 2022 17.00 HC Tachov HC Klatovy "B" 5:8

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 16.10. 2022 18.00 HC Domažlice TJ Apollo Kaznějov 5:4
Ne 16.10. 2022 18.00 HC Klatovy "B" HK Rokycany, o.s. 3:7
Ne 16.10. 2022 18.00 Meteor Třemošná HC Tachov 135:5

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 22.10. 2022 17.00 HC Tachov HC Domažlice 8:10
So 22.10. 2022 17.00 HK Rokycany, o.s. Meteor Třemošná 2:11
So 22.10. 2022 17.00 HC Mariánské Lázně HC Klatovy "B" 2:6

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 29.10. 2022 17.30 HC Domažlice HK Rokycany, o.s. 2:5
So 29.10. 2022 17.30 HC Klatovy "B" HC Rebel město Nejdek 4:5 SN
So 29.10. 2022 17.30 Meteor Třemošná HC Mariánské Lázně 10:3
Čt 17.11. 2022 17.30 TJ Apollo Kaznějov HC Tachov 6:3

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 5.11. 2022 19.30 HK Rokycany, o.s. TJ Apollo Kaznějov 9:2
So 5.11. 2022 19.30 HC Rebel město Nejdek Meteor Třemošná 9:6
So 5.11. 2022 19.30 HC Mariánské Lázně HC Domažlice 3:5

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 12.11. 2022 10.00 HC Tachov HK Rokycany, o.s. 2:9
So 12.11. 2022 10.00 TJ Apollo Kaznějov HC Mariánské Lázně 4:5 SN
So 12.11. 2022 10.00 HC Domažlice HC Rebel město Nejdek 4:5 SN

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 20.11. 2022 18.00 HC Klatovy "B" Meteor Třemošná 4:6
Ne 20.11. 2022 18.00 HC Rebel město Nejdek TJ Apollo Kaznějov 5:3
Pá 13.1. 2023 18.00 HC Mariánské Lázně HC Tachov

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 27.11. 2022 19.00 HC Rebel město Nejdek HC Tachov 19:3
Ne 27.11. 2022 19.00 HC Mariánské Lázně HK Rokycany, o.s. 4:7
Ne 27.11. 2022 19.00 HC Klatovy "B" HC Domažlice

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 3.12. 2022 17.00 HK Rokycany, o.s. HC Rebel město Nejdek 3:4 SN
So 3.12. 2022 17.00 HC Domažlice Meteor Třemošná 4:5 SN
So 3.12. 2022 17.00 TJ Apollo Kaznějov HC Klatovy "B" 5:2

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 17.12. 2022 19.00 HK Rokycany, o.s. HC Klatovy "B" 4:3
Pá 6.1. 2023 19.00 HC Tachov Meteor Třemošná
Pá 6.1. 2023 19.00 TJ Apollo Kaznějov HC Domažlice

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 7.1. 2023 18.00 HC Domažlice HC Tachov 19:3
So 7.1. 2023 18.00 Meteor Třemošná HK Rokycany, o.s. 6:5
So 7.1. 2023 18.00 HC Klatovy "B" HC Mariánské Lázně 10:2

Základní část - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 21.1. 2023 10.00 HC Domažlice HC Mariánské Lázně 8:3
So 21.1. 2023 10.00 TJ Apollo Kaznějov HK Rokycany, o.s. 5:12

Základní část - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 28.1. 2023 18.00 HC Klatovy "B" HC Domažlice 2:4

Základní část - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 4.2. 2023 10.00 TJ Apollo Kaznějov HC Rebel město Nejdek 3:7
So 4.2. 2023 10.00 Meteor Třemošná HC Klatovy "B" 4:5


Krátké zprávy
18932391/0100
Činnnost mládeže je realizována za podpory:


Hlavní partneři sokolovského hokeje: