Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
12.3. 2020 | Klub | Tomáš Bouda
Baník uspořádá další trenérský seminář

HC Baník Sokolov se zavázal uspořádat minimálně dva externí trenérské semináře v sezoně. A tento závazek plánuje klub splnit. Po Aleši Vladykovi dorazí do Sokolova Luboš Koňák, odborník na techniku bruslení.

Luboš Koňák je absolventem Fakulty tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově. Mezi jeho svěřence patřil i Tomáš Hertl, český útočník San Jose Sharks. Dlouhá léta odchovanec litvínovského hokeje působil ve Slavii Praha, kde se specializoval právě na techniku bruslení.

Seminář, který je oceněn dvěma kredity, se bude konat na sokolovském zimním stadionu ve středu 18.3. od 16:15, kdy začne prezentace. Poté již bude celý workshop probíhat na ledě (viz PŘÍLOHA).

HC Baník Sokolov se v současné době řídí Nařízením bezpečnostní rady státu a ministerstva zdravotnictví. Seminář by se tak měl konat, neboť počet účastníků nepřesáhne 100 osob. V případě dalších opatření by musel být seminář zrušen.

Program semináře:

16:15-16:30 – prezence

16:45-17:45 – led trenéři - praxe

18:00-19:00 – led r.05/06 – ukázkový trénink

19:15-20:00 – diskuze

20:00 - zakončení

Vzhledem k současným opatřením a nouzovému stavu se minimálně do začátku nové sezony odkládá trenérský seminář s Lubošem Koňákem.
Trenérský kurz - licence C + mládež
Tréninky 09. 03.  -  15. 03.
Zápasy doma - ZDE
zápasy venku - ZDE
Tréninky 02. 03.  - 08. 03.
Propozice turnaje:
Česky
English
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde