12.3. 2020 | Klub | Tomáš Bouda
Baník uspořádá další trenérský seminář

HC Baník Sokolov se zavázal uspořádat minimálně dva externí trenérské semináře v sezoně. A tento závazek plánuje klub splnit. Po Aleši Vladykovi dorazí do Sokolova Luboš Koňák, odborník na techniku bruslení.

Luboš Koňák je absolventem Fakulty tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově. Mezi jeho svěřence patřil i Tomáš Hertl, český útočník San Jose Sharks. Dlouhá léta odchovanec litvínovského hokeje působil ve Slavii Praha, kde se specializoval právě na techniku bruslení.

Seminář, který je oceněn dvěma kredity, se bude konat na sokolovském zimním stadionu ve středu 18.3. od 16:15, kdy začne prezentace. Poté již bude celý workshop probíhat na ledě (viz PŘÍLOHA).

HC Baník Sokolov se v současné době řídí Nařízením bezpečnostní rady státu a ministerstva zdravotnictví. Seminář by se tak měl konat, neboť počet účastníků nepřesáhne 100 osob. V případě dalších opatření by musel být seminář zrušen.

Program semináře:

16:15-16:30 – prezence

16:45-17:45 – led trenéři - praxe

18:00-19:00 – led r.05/06 – ukázkový trénink

19:15-20:00 – diskuze

20:00 - zakončení

...více zde.
...najdete zde.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.