Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
7.4. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Letní příprava - 2. třída a základna

Letní příprava - 2. třída a základna

Sezona sotva skončila a již se plánuje nová. Jako první z mládežnických týmů přinášíme informace o letní přípravě 2. třídy a základny.

Plán letní přípravy pro sezonu 2020/2021

Od 27. 4. do 27. 6. 2021
(podrobné informace od trenérů - ZDE)

První trénink:
Sraz: Úterý 27. 4. 2021,  16:25 před vrátnicí zimního stadionu (sportovní oblečení a pití)
Informativní schůzka:
Úterý 27. 4. 2021, 16:30,  ve VIP místnosti na zimním stadionu.

Hráči:

Pech, Radaušer, Terek, Krištůfek, Bauer, Blecha, Borák, Faflík, Gabčo J. a M., Mesaroš, Bielik, Červenka, Durda, Jurcsik, Králka, Kraus, Křivka, Lászlo, Mikoláš, Novotný, Petrák, Skalický, Török, Veselý, Vůjtěch, Kuneš, Petrus, Shefanyuk, Sláma, Suchopár, Lanzendörfer, Jílek, Rončka, Šenkýř, Csipka


Trenérské obsazení:

hlavní trenér základny:
Ivan Říha - tel. 607 117 448, e-mail: riha@hcsokolov.cz
asistent trenéra základny:
Jiří Benešovský - tel. 777 583 043
asistent trenéra základny: Jan Pfister - tel. 774 985 670
asistent trenéra základny: Jiří Šneberk - tel. 602 677 482
asistent trenéra základny: Roman Kašpar - tel. 728 824 246


Program tréninků:
ÚT 16:30 - 17:45 
Areál Baníku (multifunkční hřiště)
ČT 16:30 - 17:45 
Areál Baníku (multifunkční hřiště/střelnice)
NE 13:30 - 14:30
Zimní stadion Karlovy Vary

(Tréninky budou probíhat v návaznosti na vládní opatření.)
Krátké zprávy
Dárcovské centrum v sokolovské nemocnici podruhé přivítalo zástupce našeho klubu, kteří pomohli darováním krevní plazmy. Na transfuzní oddělení ve čtvrtek 25. března dorazili Tomáš Rohan, Petr Přindiš, David Fečo a generální manažer David Soukup. Svou plazmu chtěl nabídnout také Adam Rulík, který však kvůli zlomenině, se kterou dohrával předkolo, darovat nesměl. #baniknejenhokej
Na našem webu je pro vás připravená nová rubrika "Ptejte se". Své dotazy a náměty můžete posílat na mail redakce@hcsokolov.cz. Odpovídat bude generální manažer David Soukup a odpovědi na své dotazy najdete v sekci "Fanzone" - "Ptejte se".
Baník do konce sezony již nebude moct využít služeb Michala Houdka (Plzeň), Martina Osmíka (K. Vary), Tomáše Vildumetze (K. Vary), kteří v rámci střídavých startů nastoupili po 15.2. v extraligovém zápase. Ze stejného důvodu nemohou již nastoupit ani Martin Jandus (Sparta), Martin Weinhold (K. Vary), Dalimil Mikyska (K. Vary).
Od středy 24. února do soboty 27. února čeká českou reprezentační osmnáctku další přípravný kemp před Mistrovstvím světa. V nominaci Jakuba Petra nechybí kromě obránce Marka Chvátala a útočníka Dominika Rymona ani další hokejisté, kteří prošli Baníkem - Patrik Hamrla a Jiří Ticháček.
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).