22.8. 2021 | Klub | Tomáš Bouda
Nové podmínky klubového členství

Jak se stát členem klubu, jaké jsou výhody a jak se hradí klubové příspěvky? Od nové sezony platí nové podmínky klubového členství.

Tak jako v jiných sportech, i v hokeji jsou součástí působení v klubu také členské příspěvky. HC Baník Sokolov pak na hokejové mapě patří k těm klubům, kde se členské příspěvky pohybují na spodní hranici.

Nyní je řád placení členských příspěvků rozdělen dle toho, zda je člen aktivním hráčem či individuálním členem. Hráči do 3. třídy platí členské příspěvky ve výši 3500 Kč. Od 4. třídy až po juniory je tato sazba dvojnásobná. Všichni členové v kategorii mládež mají možnost si příspěvek rozložit do dvou termínů splatnosti. První je do 30. 9. 2021, druhý do 31. 1. 2021.

Kromě aktivních hráčů jsou členy klubu i další osoby, které jsou rozděleni do čtyř kategorií (Čestný člen/člen síně slávy, člen Staré gardy, individuální člen a nově také VIP člen). Všechny kategorie mají kromě rozdílných členských příspěvků také různé výhody pro členy klubu.

Přehled výhod, podrobnosti k členství a řád placení členských příspěvků je k dispozici ZDE.

Jasným vítězstvím skončilo první přípravné utkání, které na sokolovském zimním stadionu odehrála 11. listopadu česká reprezentace do 16 let. Místo stejně staré reprezentace Švýcarska nakonec dorazil dorostenecký tým karlovarské Energie. Mladí reprezentanti si vytvořili náskok už v první třetině a nakonec vyhráli 5:1.
V sobotu 13. listopadu pak bylo původně v plánu utkání s dorostem pražské Sparty. Nakonec však došlo na odvetu proti energetikům. Ta vyšla lépe karlovarskému týmu, který zvítězil 4:1.
Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021):
JUNIOŘI:
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.