22.8. 2021 | Klub | Tomáš Bouda
Nové podmínky klubového členství

Jak se stát členem klubu, jaké jsou výhody a jak se hradí klubové příspěvky? Od nové sezony platí nové podmínky klubového členství.

Tak jako v jiných sportech, i v hokeji jsou součástí působení v klubu také členské příspěvky. HC Baník Sokolov pak na hokejové mapě patří k těm klubům, kde se členské příspěvky pohybují na spodní hranici.

Nyní je řád placení členských příspěvků rozdělen dle toho, zda je člen aktivním hráčem či individuálním členem. Hráči do 3. třídy platí členské příspěvky ve výši 3500 Kč. Od 4. třídy až po juniory je tato sazba dvojnásobná. Všichni členové v kategorii mládež mají možnost si příspěvek rozložit do dvou termínů splatnosti. První je do 30. 9. 2021, druhý do 31. 1. 2021.

Kromě aktivních hráčů jsou členy klubu i další osoby, které jsou rozděleni do čtyř kategorií (Čestný člen/člen síně slávy, člen Staré gardy, individuální člen a nově také VIP člen). Všechny kategorie mají kromě rozdílných členských příspěvků také různé výhody pro členy klubu.

Přehled výhod, podrobnosti k členství a řád placení členských příspěvků je k dispozici ZDE.