Klubové členství

Jak se stát členem HC Baník Sokolov?

Aktivní hráč žádost podává prostřednictvím trenéra či vedoucího mužstva na formulářích pro danou žádost k hlavnímu trenérovi kategorie či sekretáři klubu.

Individuální člen podává žádost přímo k sekretáři klubu (Karel Makovec, makovec@hcsokolov.cz).

Přihláška ke stažení ZDE

Podmínkou pro vydaní klubové karty je povinnost člena klubu prostřednictvím vedoucího mužstva, v kanceláři účetní či bankovým převodem zaplatit členský příspěvek podle platného Řádu placení členských příspěvků.

Platební údaje

Číslo účtu: 18932391/0100
Zpráva pro příjemce: jméno a příjmení člena, rok narození

Řád placení členských příspěvků

* Po dohodě s vedením klubu možnost využití Clubroomu i v době mimo zápasy A-týmu. V případě nenaplněné kapacity Clubroomu je možné ke každému VIP členství přizvat k vstupu i jednoho hosta.

Cena za led pro nečlena v tréninkové skupině: 250 Kč
Slevy na příspěvcích: u sourozenců sleva 50% na druhého člena a další; u zaměstnanců sleva 50% na dítě.

Bonusový program

HC Baník Sokolov připravil ke členství bonusový program, kterým se chystá odměnit všechny své členy za jejich aktivitu v klubu. Bonusový program bude fungovat prostřednictvím klubové karty, která bude sloužit jako jednoduchý a funkční identifikátor člena.

- 15% sleva na nákup ve Fanshopu HC Baník Sokolov
- 15% sleva na výstroj Bauer v KV Aréne

Dvouměsíční výměna útočníků mezi Baníkem a pražskou Slavií končí. Do hlavního města se vrací Daniel Kružík, který si v Sokolově připsal ve 13 zápasech čtyři branky a stejný počet asistencí. Tomáš Vracovský končí své působení ve Slavii s dvěma asistencemi a pouhými sedmi zápasy, protože během hostování bojoval se zdravotními potížemi. Danielovi děkujeme za dobrou práci, kterou v Sokolově odvedl!
Utkání 43. kola Chance ligy, ve kterém HC Baník Sokolov přivítá tým HC Dukla Jihlava, se bude hrát již ve středu 5.1.2022 od 18:00.
Sedmadvacetiletý gólman Jakub Neužil bude nadále k dispozici také Baníku. Po jeho odchodu ze Sparty, odkud zamířil na hostování do konce sezony do Litvínova, se na možnosti oblékat sokolovský dres nic nemění, z litvínovské Vervy bude mít do Baníku vyřízené střídavé starty.
Jasným vítězstvím skončilo první přípravné utkání, které na sokolovském zimním stadionu odehrála 11. listopadu česká reprezentace do 16 let. Místo stejně staré reprezentace Švýcarska nakonec dorazil dorostenecký tým karlovarské Energie. Mladí reprezentanti si vytvořili náskok už v první třetině a nakonec vyhráli 5:1.
V sobotu 13. listopadu pak bylo původně v plánu utkání s dorostem pražské Sparty. Nakonec však došlo na odvetu proti energetikům. Ta vyšla lépe karlovarskému týmu, který zvítězil 4:1.
Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.