Klubové členství

Podmínky členství - ZDE

Jak se stát členem HC Baník Sokolov?

Aktivní hráč žádost podává prostřednictvím trenéra či vedoucího mužstva na formulářích pro danou žádost k hlavnímu trenérovi kategorie či sekretáři klubu.

Individuální člen podává žádost přímo k sekretáři klubu (Karel Makovec, makovec@hcsokolov.cz).

Přihláška ke stažení ZDE

Podmínkou pro vydaní klubové karty je povinnost člena klubu prostřednictvím vedoucího mužstva, v kanceláři účetní či bankovým převodem zaplatit členský příspěvek podle platného Řádu placení členských příspěvků.

Platební údaje

Číslo účtu: 18932391/0100
Zpráva pro příjemce: jméno a příjmení člena, rok narození

PŘEHLED

* Po dohodě s vedením klubu možnost využití Clubroomu i v době mimo zápasy A-týmu.

Cena za led pro nečlena v tréninkové skupině: 250 Kč
Slevy na příspěvcích: u sourozenců sleva 50% na druhého člena a další; u zaměstnanců sleva 50% na dítě.

Bonusový program

HC Baník Sokolov připravil ke členství bonusový program, kterým se chystá odměnit všechny své členy za jejich aktivitu v klubu. Bonusový program bude fungovat prostřednictvím klubové karty, která bude sloužit jako jednoduchý a funkční identifikátor člena.

- 15% sleva na nákup ve Fanshopu HC Baník Sokolov
- 15% sleva na výstroj Bauer v KV Aréne

6. TÝDEN (6. 2. - 12. 2. ) - ZDE
7. TÝDEN (13. 2. - 19. 2.) - ZDE

Jsou zprávy, které se nám sdělují velmi těžko…
Dnes, ve věku 61 let nás navždy opustil pan Miroslav Špírek, bývalý výborný brankář Baníku, trenér, technický pracovník zimního stadionu, a především skvělý člověk. Miroslav Špírek byl součástí týmu, který vybojoval vůbec první postup do první ligy v roce 1979. První ligu pak chytal ještě na začátku devadesátých let. Následně v klubu působil jako trenér. Poté byl Miroslav Špírek jednou z nejdůležitějších postav sokolovského zimního stadionu.
Špíro, děkujeme za vše…
HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast pozůstalým
Po domluvě obou klubů se mění pořadatelství utkání se Vsetínem.
Nové termíny:
20. kolo: HC Baník Sokolov - VHK ROBE Vsetín PO 14. 11. 2022, 18:00