Klubové členství

Jak se stát členem HC Baník Sokolov?

Aktivní hráč žádost podává prostřednictvím trenéra či vedoucího mužstva na formulářích pro danou žádost k hlavnímu trenérovi kategorie či sekretáři klubu.

Individuální člen podává žádost přímo k sekretáři klubu (Karel Makovec, makovec@hcsokolov.cz).

Přihláška ke stažení ZDE

Podmínkou pro vydaní klubové karty je povinnost člena klubu prostřednictvím vedoucího mužstva, v kanceláři účetní či bankovým převodem zaplatit členský příspěvek podle platného Řádu placení členských příspěvků.

Platební údaje

Číslo účtu: 18932391/0100
Zpráva pro příjemce: jméno a příjmení člena, rok narození

Řád placení členských příspěvků

* Po dohodě s vedením klubu možnost využití Clubroomu i v době mimo zápasy A-týmu. V případě nenaplněné kapacity Clubroomu je možné ke každému VIP členství přizvat k vstupu i jednoho hosta.

Cena za led pro nečlena v tréninkové skupině: 250 Kč
Slevy na příspěvcích: u sourozenců sleva 50% na druhého člena a další; u zaměstnanců sleva 50% na dítě.

Bonusový program

HC Baník Sokolov připravil ke členství bonusový program, kterým se chystá odměnit všechny své členy za jejich aktivitu v klubu. Bonusový program bude fungovat prostřednictvím klubové karty, která bude sloužit jako jednoduchý a funkční identifikátor člena.

- 15% sleva na nákup ve Fanshopu HC Baník Sokolov
- 15% sleva na výstroj Bauer v KV Aréne

29. týden (18. 7. - 24. 7.) - ZDE
30. týden (25. 7. - 31. 7.) - ZDE
Semifinálový přemožitel Baníku jihlavská Dukla se do Tipsport extraligy neprobojovala, v příští sezoně tak bude znovu hrát Chance ligu. V pátém utkání v pondělí 25. dubna prohrála Jihlava na ledě chomutovské arény 3:6 a celkově Rytíři zvítězili 4:1 na zápasy.
Další neznámá, co se účastníků Chance ligy 2022/23 týče, je vyřešená. Třináctým týmem, který doplnil už známé kluby jsou DRACI PARS Šumperk. Tým, který nejprve poslal do nižší soutěže Ústí nad Labem, zvládl i baráž s Táborem a po výhře 4:1 na zápasy zůstává v první lize.
Poslední tajenkou tedy zůstává, kdo uspěje v baráži o extraligu a jestli bude druhou nejvyšší soutěž v příští sezoně znovu hrát Jihlava nebo do ní "spadnou" kladenští Rytíři.
Posíláme gratulace do Jihlavy! Tamní Dukla, přemožitel Baníku v semifinále play off, porazila v šestém utkání Vsetín 1:0 a celkově ve finále zvítězila 4:2 na zápasy. Kromě poháru pro vítěze Chance ligy 2021/22 získala také právo bojovat o účast v příštím ročníku nejvyšší soutěže.

Barážová série s kladenskými Rytíři hraná na čtyři vítězná utkání začíná v neděli 17. dubna na ledě Kladna.