Klubové členství

Podmínky členství - ZDE

Jak se stát členem HC Baník Sokolov?

Aktivní hráč žádost podává prostřednictvím trenéra či vedoucího mužstva na formulářích pro danou žádost k hlavnímu trenérovi kategorie či sekretáři klubu.

Individuální člen podává žádost přímo k sekretáři klubu (Karel Makovec, makovec@hcsokolov.cz).

Přihláška ke stažení ZDE

Podmínkou pro vydaní klubové karty je povinnost člena klubu prostřednictvím vedoucího mužstva, v kanceláři účetní či bankovým převodem zaplatit členský příspěvek podle platného Řádu placení členských příspěvků.

Platební údaje

Číslo účtu: 18932391/0100
Zpráva pro příjemce: jméno a příjmení člena, rok narození

Řád placení členských příspěvků - NáVRH

*
Po dohodě s vedením klubu možnost využití Clubroomu i v době mimo zápasy A-týmu.

Cena za led pro nečlena v tréninkové skupině: 250 Kč
Slevy na příspěvcích: u sourozenců sleva 50% na druhého člena a další; u zaměstnanců sleva 50% na dítě.

Bonusový program

HC Baník Sokolov připravil ke členství bonusový program, kterým se chystá odměnit všechny své členy za jejich aktivitu v klubu. Bonusový program bude fungovat prostřednictvím klubové karty, která bude sloužit jako jednoduchý a funkční identifikátor člena.

- 15% sleva na nákup ve Fanshopu HC Baník Sokolov
- 15% sleva na výstroj Bauer v KV Aréne

Sobotní utkání (8. 10.) v Prostějově se přesouvá z původních 17:00 na 18:00 hodin.
40. týden (3. 10. - 9. 10.) - ZDE
41. týden (10. 10. - 16. 10.) - ZDE