Klubové členství

Jak se stát členem HC Baník Sokolov?

Aktivní hráč žádost podává prostřednictvím trenéra či vedoucího mužstva na formulářích pro danou žádost k hlavnímu trenérovi kategorie či sekretáři klubu.

Individuální člen podává žádost přímo k sekretáři klubu (Karel Makovec, makovec@hcsokolov.cz).

Přihláška ke stažení ZDE

Podmínkou pro vydaní klubové karty je povinnost člena klubu prostřednictvím vedoucího mužstva, v kanceláři účetní či bankovým převodem zaplatit členský příspěvek podle platného Řádu placení členských příspěvků.

Platební údaje

Číslo účtu: 18932391/0100
Zpráva pro příjemce: jméno a příjmení člena, rok narození

Řád placení členských příspěvků

* Po dohodě s vedením klubu možnost využití Clubroomu i v době mimo zápasy A-týmu. V případě nenaplněné kapacity Clubroomu je možné ke každému VIP členství přizvat k vstupu i jednoho hosta.

Cena za led pro nečlena v tréninkové skupině: 250 Kč
Slevy na příspěvcích: u sourozenců sleva 50% na druhého člena a další; u zaměstnanců sleva 50% na dítě.

Bonusový program

HC Baník Sokolov připravil ke členství bonusový program, kterým se chystá odměnit všechny své členy za jejich aktivitu v klubu. Bonusový program bude fungovat prostřednictvím klubové karty, která bude sloužit jako jednoduchý a funkční identifikátor člena.

- 15% sleva na nákup ve Fanshopu HC Baník Sokolov
- 15% sleva na výstroj Bauer v KV Aréne

Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021):
JUNIOŘI:
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.

Reprezentační dvacítka má za sebou povedený turnaj v Hodoníně a byli u toho i hráči, kteří ještě v nedávné době oblékali dres Baníku Sokolov. Svěřenci Karla Mlejnka uspěli proti Finsku 3:0 (druhý gól dával Jakub Konečný, nahrával mu Lukáš Stehlík), poté deklasovali poměrem 9:3 Švédsko (Lukáš Stehlík 1+1, Michal Gut 1+2, Jakub Konečný 1+2) a celkovému triumfu nezabránila ani závěrečná prohra s Ruskem 3:4 (Michal Gut a Lukáš Stehlík po gólu, Jakub Konečný asistence).

Součástí reprezentačního výběru byli také Tomáš Urban a Jiří Ticháček. Mezi náhradníky byli připraveni brankáři Oldřich Cichoň a Patrik Hamrla. Výborný výsledek české juniorské reprezentace a neméně dobrý obraz sokolovského hokeje.

Kompletní výsledky turnaje, tabulku a fotogalerii najedete na webu Českého hokeje.