2.1. 2023 | Pomáháme | Tomáš Bouda
Na pomoc Lojzíkovi poputuje částka přes 34 tisíc korun

Poslední utkání roku 2022 bylo velmi úspěšné. Baník porazil Berany ze Zlína 4:3 po samostatných nájezdech a úspěšná byla také tombola, ze které výtěžek poputuje malému Lojzíkovi z Josefova na Sokolovsku.

Dvouletý Lozjík z Josefova na Sokolovsku bojuje s následky dětské mozkové obrny a pere se velmi statečně. Lojzík dělá velké pokroky, avšak stále ještě potřebuje spoustu finančních prostředků na úhradu na kompenzačních, rehabilitačních a edukačních pomůcek, na terapie a rehabilitace, případně na nákup automobilu vhodného pro transport Lojzíkova zdravotního kočárku, chodítka a dalších pomůcek.

A právě proto se rozhodl pomoci i HC Baník Sokolov, jenž spolu se svými partnery uspořádal při zápase se Zlínem tombolu, ve které mohli fanoušci získat jednu ze 150 cen. A tombola byla velmi úspěšná. Vybrat se podařilo 34 027 Kč, které poputují ve prospěch Lojzíka. Děkujeme všem, kteří koupí losu přispěli a pomohli tak Lojzíkovi.

Velké poděkování pak patří také všem, kteří do tomboly přispěli cenami. Těmito partnery byly:

AC Sparta Praha – Miroslav Baranek

Ventura Pub – Evropák

Virtuální realita Sokolov

Weicon CZ – Josef Polesný

Lojzíkovi je možno pomoci i nadále a to darem přes stránky donio.cz