6.2. 2024 | Pomáháme | Tomáš Bouda
Vydražte si jedinečný O Kapku lepší dres nebo jiný hokejový předmět

Dražba na podporu projektu O Kapku lepší hokej. Vydražit můžete dresy našich hráčů, hokejku, či podepsaný puk.

Dvě kompletní kola, ve kterých nastupovali hokejisté Tipsport extraligy iChance ligy se speciálně upravenými dresy, sami k výstroji přidávali oranžové prvky, jsou za námi a nyní máte jedinečnou příležitost se také aktivně zapojit a podpořit děti s poruchami krvetvorby svým příspěvkem do speciální aukce, kterou v rámci projektu O Kapku lepší hokej každoročně pořádáme. Do aukce bude možno vstoupit do 20. února do 18 hodin.

Jak se můžete zapojit do aukce

Stačí se registrovat na webu sportovniaukce.cz. Poté je možné dražit jeden z vámi vybraných předmětů. Ke všem dresům i hokejkám bude připraven certifikát pravosti, který obdrží úspěšný dražitel s vydraženým předmětem.

Jaké baníkovské předměty dražíme?

• Žlutý dres č. 89 - Tomáš Rohan (speciální úprava dresu pro projekt O Kapku lepší hokej)
  • Černý dres č. 18 - Vojtěch Tomeček (speciální úprava dresu pro projekt O Kapku lepší hokej)
  • Hokejka Martina Rohana s podpisem
  • Puk s motivy zápasu O Kapku lepší hokej podepsaný Tomášem Rohanem a Vojtěchem Tomečkem