HC Baník Sokolov
Góly v přesilovce: 0:0, v oslabení: 0:0
Vstřelené branky + asistence
  • 05:43 Znamenáček
  • 24:37 Valta (Varvařovský)
  • 58:58 Vosyka (Zukriegel)
Ostatní zápasy kola
Cheb - Most 5:4
Ostrov - Slaný 5:3
Kadaň - Děčín 16.11.2021 18.00
Chomutov "B" - Litoměřice 16.11.2021 18.00
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Jiří Parkmann, Miroslav Diblík
Soupiska HC PZ Kladno

Brankáři:

Liemann (Port)

Obránci:

Melichna, Stich, Kotek, Danda, Deniger, Hříbal

Útočníci:

Zukriegel, Bulva, Šťastný, Znamenáček, Pulda, Vosyka, Jechumtál, Rynda

V souboji nejlepších týmů junioři těsně prohráli

V dohrávce 12. kola Regionální ligy juniorů prohrál Baník s PZ Kladno těsně 1:2 gólem minutu před koncem.

V úterý 16. 11. přivítali junioři na svém ledě PZ Kladno. V dohrávce 12. kola se tak střetla dvě nejlepší družstva ligy a prestižnost zápasu byla na ledě znát. Týmy si od začátku nic nedarovaly, ale byli to hosté, kteří šli v 6. minutě zásluhou Znamenáčka do vedení. Baník našel odpověď až ve 25. minutě, kdy se prosadil Robin Valta. I nadále poté pokračoval vyrovnaný hokej s dávkou emocí na obou stranách.

Ve třetí třetině to byli baníkovci, kteří měli přeci jen o něco více ze hry, ale bohužel nevyužili ani přesilovou hru 5 na 3. Dvakrát pak kladenského brankáře zachránila tyčka. Rozhodnutí nakonec přišlo až minutu před koncem. Zaváhání v defenzivě Baníku využil Zukriegel, který našel hokejiku Vosyky a ten umístil puk mimo dosah jinak výborného brankáře Krále. Poslední minutu pak Kladno, které z lavičky vedl také olympijský vítěz Martin Procházka, své vedení již uhájilo.

Jiří Parkmann: Proti silnému soupeři jsme sehráli vyrovnané utkání, kde rozhodla až branka minutu před koncem. My předtím neproměnili několik šancí. Kluci dřeli, makali, ale štěstí se tentokrát přiklonilo k soupeři.

Jasným vítězstvím skončilo první přípravné utkání, které na sokolovském zimním stadionu odehrála 11. listopadu česká reprezentace do 16 let. Místo stejně staré reprezentace Švýcarska nakonec dorazil dorostenecký tým karlovarské Energie. Mladí reprezentanti si vytvořili náskok už v první třetině a nakonec vyhráli 5:1.
V sobotu 13. listopadu pak bylo původně v plánu utkání s dorostem pražské Sparty. Nakonec však došlo na odvetu proti energetikům. Ta vyšla lépe karlovarskému týmu, který zvítězil 4:1.
Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021):
JUNIOŘI:
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.