26.4. 2020 | A-tým | Tomáš Stehlík
Mladý střelec Tomáš Vracovský dalším podepsaným hráčem

Baníku se podařilo prodloužit smlouvu s dalším důležitým hráčem. Třetím hokejistou, který bude v našem dresu nastupovat v ročníku 2020/21, je útočník Tomáš Vracovský. V Sokolově je před ním už třetí sezona.

Krásné akce, góly, nahrávky… Přesně to se očekává od Tomáše Vracovského, který s Baníkem prodloužil kontrakt o další rok. Přestože o plzeňského odchovance byl zájem i v extralize, dal nakonec přednost pokračování v Sokolově.„Jsem rád, že můžu zůstat v Sokolově. Myslím, že to klubu ještě dlužím. Líbí se mi, že jde klub celkově nahoru,“ svěřil se mladý útočník po podpisu smlouvy.

Ačkoliv loni odehrál Tomáš za Baník jen 38 zápasů, s 35 body byl třetím nejlepším hráčem v kanadském bodování. K patnácti trefám přidal dalších dvacet nahrávek. Dvaadvacetiletý pravák stihl odehrát také 24 utkání v extralize, kde nastupoval za plzeňské Indiány. O patro výš zaznamenal gól a asistenci.

V novém ročníku si Tomáš přeje stvrdit příslušnost Baníku v Chance lize.„Dokázali jsme se vyrovnat všem týmům. Odehráli jsme kvalitní utkání, potvrdili jsme si, že na první ligu máme. To si musíme přenést i do další sezony.“ Zároveň se těší také na začátek letní přípravy:„Už mi chybí větší pohyb. Těším se na kluky, na tu partu. I na tu dřinu se těším, já to mám rád.“

Tomáš Vracovský je v pořadí už třetím hokejistou, který v Baníku prodloužil smlouvu. V předchozích dnech jsme vás postupně informovali o Tomáši Rohanovi a Petru Přindišovi.

39. týden (26.9. - 2. 10.) - ZDE
40. týden (3. 10. - 9. 10.) - ZDE