24.7. 2020 | A-tým | Tomáš Bachratý
A-tým začal přípravu na ledě

Po dovolené se ve čtvrtek 23.7. hlásili hráči A-týmu opět na zimním stadionu, kde pod vedením Tomáše Hamary a Petra Holejšovského podstoupili první trénink na ledě.

Jádro týmu je vytvořené, s týmem ale trénují také hráči, kteří se pokusí probít do sestavy Baníku.

Aktuální složení týmu

Brankář: Matyáš Pitoňák, Jakub Kašpar

Obránci: František Klejna, Jan Pohl, Petr Přindiš, Adam Rulík, Denis Zeman

Útočníci: Martin Kadlec, Vojtěch Kropáček, Jaromír Kverka, Tomáš Rohan, Marek Švec, David Tůma, Tomáš Vracovský, Jakub Vrána

Try out:

Lukáš Volf – Ú

Miroslav Hradecký – Ú

Michael Čejka – Ú

Michael Fečo – Ú

Daniel Hafijanič – Ú

Martin Berčíķ – Ú

Patrik Kadeřávek – O

Richard Záruba- O

Daniel Zavřel – O

Patrik Tůma – O

Filip Krasanovský - B

Baníku nebude na začátku srpna k dispozici trojice hráčů. V rámci partnerské spolupráce s extraligovými kluby podstoupí Martin Kadlec část přípravy v Karlových Varech. Stejná situace nastane u dvojice Jan Pohl a Vojtěch Kropáček, kteří se budou hlásit na Spartě.

V rámci letní přípravy by měli kádr doplnit také posily z partnerských klubů, o novinkách budeme informovat.

První přípravné utkání čeká Baník ve čtvrtek 30.7. na ledě mosteckých Lvů.

Rozpis sportovišť pro letní přípravu mládeže - ZDE
Dárcovské centrum v sokolovské nemocnici podruhé přivítalo zástupce našeho klubu, kteří pomohli darováním krevní plazmy. Na transfuzní oddělení ve čtvrtek 25. března dorazili Tomáš Rohan, Petr Přindiš, David Fečo a generální manažer David Soukup. Svou plazmu chtěl nabídnout také Adam Rulík, který však kvůli zlomenině, se kterou dohrával předkolo, darovat nesměl. #baniknejenhokej
Na našem webu je pro vás připravená nová rubrika "Ptejte se". Své dotazy a náměty můžete posílat na mail redakce@hcsokolov.cz. Odpovídat bude generální manažer David Soukup a odpovědi na své dotazy najdete v sekci "Fanzone" - "Ptejte se".
Baník do konce sezony již nebude moct využít služeb Michala Houdka (Plzeň), Martina Osmíka (K. Vary), Tomáše Vildumetze (K. Vary), kteří v rámci střídavých startů nastoupili po 15.2. v extraligovém zápase. Ze stejného důvodu nemohou již nastoupit ani Martin Jandus (Sparta), Martin Weinhold (K. Vary), Dalimil Mikyska (K. Vary).
Od středy 24. února do soboty 27. února čeká českou reprezentační osmnáctku další přípravný kemp před Mistrovstvím světa. V nominaci Jakuba Petra nechybí kromě obránce Marka Chvátala a útočníka Dominika Rymona ani další hokejisté, kteří prošli Baníkem - Patrik Hamrla a Jiří Ticháček.