24.7. 2020 | A-tým | Tomáš Bachratý
A-tým začal přípravu na ledě

Po dovolené se ve čtvrtek 23.7. hlásili hráči A-týmu opět na zimním stadionu, kde pod vedením Tomáše Hamary a Petra Holejšovského podstoupili první trénink na ledě.

Jádro týmu je vytvořené, s týmem ale trénují také hráči, kteří se pokusí probít do sestavy Baníku.

Aktuální složení týmu

Brankář: Matyáš Pitoňák, Jakub Kašpar

Obránci: František Klejna, Jan Pohl, Petr Přindiš, Adam Rulík, Denis Zeman

Útočníci: Martin Kadlec, Vojtěch Kropáček, Jaromír Kverka, Tomáš Rohan, Marek Švec, David Tůma, Tomáš Vracovský, Jakub Vrána

Try out:

Lukáš Volf – Ú

Miroslav Hradecký – Ú

Michael Čejka – Ú

Michael Fečo – Ú

Daniel Hafijanič – Ú

Martin Berčíķ – Ú

Patrik Kadeřávek – O

Richard Záruba- O

Daniel Zavřel – O

Patrik Tůma – O

Filip Krasanovský - B

Baníku nebude na začátku srpna k dispozici trojice hráčů. V rámci partnerské spolupráce s extraligovými kluby podstoupí Martin Kadlec část přípravy v Karlových Varech. Stejná situace nastane u dvojice Jan Pohl a Vojtěch Kropáček, kteří se budou hlásit na Spartě.

V rámci letní přípravy by měli kádr doplnit také posily z partnerských klubů, o novinkách budeme informovat.

První přípravné utkání čeká Baník ve čtvrtek 30.7. na ledě mosteckých Lvů.

Poslední utkání základní skupiny na MS našim juniorům vyšel, Rakousku vstřelili sedm branek a vyhráli jasně 7:0. Ve čtvrtfinále vyzvou v neděli 3. ledna v 1:00 ráno našeho času domácí reprezentaci. Michal Gut vinou lehčího zranění do zápasu s Rakouskem nezasáhl.
Třetí utkání základní skupiny české juniorské reprezentaci nevyšlo, když týmu USA naši mladíci podlehli vysoko 0:7. Michal Gut strávil na ledě jen necelé dvě minuty (3 střídání) v první třetině. Připsal si jednu střelu na branku a prohranou buly.
Michal Gut nastoupil ve třetí formaci s Pavlem Novákem a Adamem Raškou. Strávil na ledě přes 10 minut a připsal si dvě trestné minuty.