13.9. 2020 | Základna | Tomáš Stehlík
Baník uspořádal úspěšný nábor

Novým nadějím sokolovského hokeje patřilo v neděli 13. září dopoledne na zimním stadionu v Sokolově. Dorazilo 10 dětí, které si chtěly vyzkoušet lední hokej. O všechny účastníky se starali trenéři mládeže v čele s Ivanem Říhou.

Náborový den na Baníku Sokolov je každý rok příležitostí přilákat ke sportu a konkrétně k hokeji co nejvíce malých dětí. Zájemci mají možnost si hokej na zimním stadionu rovnou také vyzkoušet. Letos dorazilo deset nových nadějí.

Na začátku si účastníci náboru se svým doprovodem vyslechli krátkou prezentaci o našem klubu a o fungování našich nejmenších hokejistů. Následoval přesun do šatny, kde si děti zapůjčily výstroj a oblékly se, aby mohly vyjet na led. Většina dětí si ledovou plochu vyzkoušelo úplně poprvé. To však nebránilo tomu, aby si dětičky vyzkoušely různé aktivity, například střelbu na branku, postavení hradu nebo skládání puků podle barev. Nechybělo ani oblíbené svezení na bráně.

Téměř všichni, kteří dorazili, slíbili účast na úterním tréninku. „Nábor hodnotíme velice úspěšným,“ usmíval se po akci Ivan Říha. Další možností, jak se dostat k hokeji, bude celorepubliková náborová akce „Pojď hrát hokej“, která se bude konat v listopadu a o které vás budeme včas informovat.

Místo původně plánovaného utkání 6. kola proti Třebíči odehrajeme v pondělí 28. 9. předehrávku 26. kola proti Benátkám nad Jizerou. Utkání začíná v 17 hodin.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.

...více info ZDE.
.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.