17.10. 2022 | Stará garda | HC Baník Sokolov
Stará garda vyrazí reprezentovat do Polska

Konečně znovu na turnaj. Po covidové pauze vyrazí Stará garda opět do zahraničí. Cílem hráčů Baníku bude polské město Turoň.

Stará garda je už přeci jen trošku pomalejší. Ale i tak se nakonec po covidových omezeních dokázala rozjet. Kromě pravidelných tréninků si do programu zařadila opět další účast na mezinárodním turnaji.

I se svými podporovateli a fanoušky vyrazí reprezentovat naše město a sokolovský hokej do polského města Toruň. Zde se v termínu od 10. do 13.11 koná velmi kvalitně obsazený mezinárodní turnaj.

Kvalitě turnaje odpovídá i předběžná nominace HC Old Boys Sokolov. Tvrdá nominačními kritéria splnili následující hráči: Šenkýř, Presl - Szabó, Suchopár, Krátký, Šafář, Beran - Petrov, Koněvalík, Novák, Pašek, Borolič T., Hampl, Borolič V., Šnicer, Soukup.

Držíme palce a o výsledcích budeme informovat.