Vávra, Georgiev, Šmejkal, Raba, Bolonin

Černý, Lukeš, Gažík, Balín, Buben, Křemen, Fidler, Čadek, Kubeš

Jiří Veverka

B-tým oslavil další vítězství a vyhlíží domácí zápas s Rokycany

Šesté vítězství ze sedmi utkání si připsalo béčko, které tentokrát naplno bodovalo v Tachově. V neděli hraje Baník doma proti Rokycanům.
Sice v nekompletní sestavě, ale přesto v silném složení, se vydal B-tým do Tachova. Ve druhém kole Baník neudržel nadějné vedení 5:2, vyhrál až v prodloužení a nyní chtěl zabodovat naplno. Cíl Baník začal naplňovat již v úvodu utkání, kdy skóre otevřel Radim Zbránek. Domácí však ve 14. minutě srovnali, aby o chvilku později Daniel Petrov vrátil vedení Baníku na jeho stranu. Pět vteřin před koncem první třetiny ale Matěj Gažík opět vyrovnal a do šaten se šlo za stavu 2:2.

Branky padaly i ve druhé třetině a byl to Baník, který se ujímal vedení, aby hned na to domácí vždy srovnali. Za Baník se trefovali Martin Pospíchal a po něm i premiérovou brankou v sezoně Vojta Navrátil. Ve 38. minutě ale přišla změna. Tachovský Černý poprvé poslal svůj tým do vedení a po dvou třetinách tak byli spokojenější domácí, kteří vedli 5:4.

Jenže to bylo ze strany také vše. Baník ve třetí třetině zabral a výsledek otočil. Základ tomu položil Radim Zbránek, který hned po dvaceti vteřinách vyrovnal a o dalších necelých 40 vteřin později již Baník vedl, když skóroval Daniel Petrov. Poté již Sokolov navyšoval svůj náskok, nejprve zásluhou Račanského v 52. minutě a po něm zkompletoval svůj hattrick Radim Zbránek, který uzavřel účet zápasu na konečných 5:8.

Baník si tak připsal šesté vítězství v sedmi zápasech a třetí v řadě. Vidět byli opět Petr RačanskýRadimem Zbránkem, kdy první jmenovaný ve dvou zápasech zapsal 11 bodů, Radim Zbránek si pak udržel pěti bodový průměr v posledních dvou zápasech. Pochvalu však zaslouží celý tým.

V neděli pak čeká na B-tým těžší oříšek. Do Sokolova přijede silné mužstvo Rokycan. Zápas se hraje až od 19:30 a všichni fanoušci jsou na tento zápas zváni.