31.3. 2023 | Stará garda | Tomáš Bouda
Baník v sobotu hostí turnaj Starých gard

V sobotu 1.4. se v Sokolově uskuteční mezinárodní turnaj Starých gard za účasti čtyř týmů.

Jako již tradičně závěr sezony patří v Sokolově turnaji Starých gard. Letos se uskuteční setkání čtyř týmu, kdy punc mezinárodnosti dodá tým německého Erkersreuthu. Soupeři Baníku budou i Karlovy Vary a Klatovy.

Na turnaji bude k vidění spousta známých jmen. V sestavě domácích by neměl chybět nedávný oslavenec Petr Suchopár, jako již tradičně s Dušanem Šáfářem v obranné dvojici. Nastoupí také Petr Petrov, Václav Dobřemysl či například Ladislav Veverka společně s dalším nedávným jubilantem a bratrem Jiřím Veverkou. V dresu Karlových Varů by měl nastoupit například Milan Čejka či René Hromádka. Klatovy by měl posílit také další bývalý hráč A-týmu Baníku Honza Topinka a kvalitní hráče jistě dodá také EC Erkersreuth.

Turnaj odstartuje v 9:40, kdy se v derby utkají Staré gardy Sokolova a Karlových Varů. Hraje se systémem 2x18 minut hrubého času, kdy poslední dvě minuty se hrají režimu čistého času. V případě remízy utkání končí a rozhodují nájezdy

Rozpis turnaje

09:40 – HC Old Boys Sokolov vs. SG HC Energie Karlovy Vary