Pouska, Pacanda, Maxa, Vizinger, Vondryska, Krch, Pitel, Kodýtek, Zimmermann, Bastl, Mašek, Bernard

Radek Mužík

Radim Rulík, Jan Michna

1. přípravný zápas: Klatovy - Baník 4:3

KLATOVY - K prvnímu přípravnému utkání si zajeli sokolovští hokejisté k tradičnímu soupeři, mužstvu HC Klatovy. V poměrně svižném tempu hraném zápase byli nakonec o jeden gól úspěšnější domácí borci, kteří zvítězili 4:3 po třetinách 1:0, 3:3 a 0:0.

Oba týmy nastoupily s řadou mladých hráčů, které trenéři chtěli vidět v akci. To také odpovídalo průběhu hry, hodně a rychle se bruslilo, střelby bylo méně, hra se odehrávala spíše ve středním pásmu. Jediným střelcem 1.třetiny byl domácí útočník Pacanda, který skóroval na konci 4.minuty – 1:0.

Ve druhém dějství už byla trochu vidět ta pravá hokejovina, oba brankáři zneškodnili několik brankových situací. Ve 23.minutě zvýšili klatovští na 2:0, střelcem branky byl Kodýtek. Baníkovci svůj první gól vstřelili ve 26.minutě, když po pěkné kombinaci Dobřemysla s Kašparem skóroval Říha – 2:1. Domácí se ale tlačili do koncovky a to se jim vyplatilo ve 29. a 32.minutě, když brankami Pitela a Kodýtka zvýšili na 4:1. Od tohoto času ale převzali otěže utkání hosté. Na začátku 36.minuty snížil na 4:2 Sýkora, který dorazil napodruhé svou vlastní střelu. O minutu později sehráli elegantně situaci dva na jednoho Švec s Dobřemyslem a sokolovský kapitán snížil na rozdíl jediného gólu – 4:3.

Ve třetí třetině byli hosté lepším týmem, zvláště pak v poslední desetiminutovce utkání, kdy měli drtivý tlak. Lejsek v brance domácích však své spoluhráče podržel a za svá záda již žádný kotouč nepropustil.
První domácí přípravné utkání sehraje Baník v úterý 20.srpna od 18.00 hodin s mužstvem HC Klášterec.