Old Boys Sokolov

Brankáři:

Pressl

Obránci:

Suchopár, Novák J., Borolič T.

Útočníci:

Veverka L., Koněvalík, Veverka J., Sopr, Pašek, Dobřemysl, Borolič V., Petrov P.
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

B-tým má za sebou premiéru

Béčko Baníku má za sebou premiéru a prvním soupeřem nemohl být nikdo než Stará garda Baníku.

Dne 30.8.2018 proběhlo na stadiónu přátelské utkání mezi týmy HC Baník Sokolov B a HC Old Boys.
Před úvodním vhazováním předalo "Béčko" hráčům Staré gardy basu piv jako poděkování, že se utkání uskutečnilo. Hrálo se podle pravidel staré gardy 3x15 minut čistého času, bez hry do těla a bez střel golfem. Hned od začátku měl zápas velmi slušné tempo a na obou mančaftech bylo vidět, že nechtějí prohrát. Hra se přelévala ze strany na stranu a tak bylo šancí na obou stranách poměrně hodně. První polovinu utkání ovládalo Béčko, když si vybudovali náskok 3:0. Poté se projevily zkušenosti starších a skóre se otočilo na 3:5 z pohledu Béčka. To zabralo a vyrovnalo. Na nájezdy byl úspěšný pouze Filip Hauzr (B-tým) a tak konečné skóre je 6:5 po s.n.

Zajímavostí utkání je, že do něj zasáhly dvě dvojice otců a synů. A to v případě Ladislava a Jakuba Veverka, Petra a Jana Petrova.

Byla to první zkouška pro B-tým, který bude hrát regionální soutěž složenou z týmů z Karlovarského a Plzeňského kraje. Tato soutěž začíná 29.9.2018, kdy Béčko doma přivítá od 11:30 hod. HC Rokycany.

Jasným vítězstvím skončilo první přípravné utkání, které na sokolovském zimním stadionu odehrála 11. listopadu česká reprezentace do 16 let. Místo stejně staré reprezentace Švýcarska nakonec dorazil dorostenecký tým karlovarské Energie. Mladí reprezentanti si vytvořili náskok už v první třetině a nakonec vyhráli 5:1.
V sobotu 13. listopadu pak bylo původně v plánu utkání s dorostem pražské Sparty. Nakonec však došlo na odvetu proti energetikům. Ta vyšla lépe karlovarskému týmu, který zvítězil 4:1.
Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021):
JUNIOŘI:
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.