HC Baník Sokolov
Počet diváků: 19
Vstřelené branky + asistence
  • 10:59 Brand (Samek)
  • 18:09 Sýkora (Samek, Ruprecht)
  • 19:25 Dobrý (Potůček)
  • 33:15 Samek (Sýkora, Ruprecht)
  • 39:46 Petrov J. (Abel, Veverka J.)
  • 50:51 Brand (Sýkora)
Ostatní zápasy kola
Tachov - Cheb 2:12
Trstěnice - Domažlice 5:15
Mar. Lázně - Klatovy "B" 5:13
Rokycany - Nejdek 0:2
Ostrov - Třemošná 8:11
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenér:

Říha
Soupiska TJ Apollo Kaznějov

Trenér:

Gajdošík

Kaznějov si odváží ze Sokolova zasloužené tři body

Náročný program našeho B týmu se ukázal v plné nahotě, kdy zejména pod vlivem únavy zvítězil zaslouženě zkušenější celek z Kaznějova.

Po heroickém výkonu z Domažlic se hráči B týmu vzhledem k nepříznivým klimatickým podmínkám vraceli domů mezi 1 - 2 hodinou ranní. Což v kombinaci s brzkým začátkem druhého víkendového zápasu bylo jasné, že ani sobota nebude jednoduchá.

Apollo Kaznějovna první pohled nepříliš známý celek z Plzeňska přivezl také v malém počtu několik kvalitních hokejistů. V brance velmi dobře chytajícího Holuba, v obraně exsokolovského Jakuba Ruprechta a v útoku třeba zkušeného Radka Komance, kterého si dříve narozené čtenáři budou pamatovat z jeho působení v druholigových Rokycanech.

Hostující celek naplno využil v první třetině únavu domácích hráčů a rázně vykročil za vítězstvím, když první třetinu vyhrál v poměru 3:0. Zásluhou dvou branek v samotném závěru třetiny. Druhá třetina byla vyrovnaná partie, kdy se domácím zásluhou Petrovav přesilové hře korigovat na 1:4. V závěrečném dějstvím domácím hokejistům nezbývaly už síly na zdramatizování tohoto utkání. A závěrečnou branku na 1:5 zaznamenal agilní Brand. Tři body tak putují do Kaznějova.

Následující program "béčka" v prosinci: 8.12. od 17:00 hodin duel s HC Rebel NejdekNejdkua na domácím ledě 22.12.2018 cca od 17:00 hodin (po skončení veřejného bruslení) s celkem HC Stadion Cheb uzavře B tým kalendářní rok 2018.

Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021):
JUNIOŘI:
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.

Reprezentační dvacítka má za sebou povedený turnaj v Hodoníně a byli u toho i hráči, kteří ještě v nedávné době oblékali dres Baníku Sokolov. Svěřenci Karla Mlejnka uspěli proti Finsku 3:0 (druhý gól dával Jakub Konečný, nahrával mu Lukáš Stehlík), poté deklasovali poměrem 9:3 Švédsko (Lukáš Stehlík 1+1, Michal Gut 1+2, Jakub Konečný 1+2) a celkovému triumfu nezabránila ani závěrečná prohra s Ruskem 3:4 (Michal Gut a Lukáš Stehlík po gólu, Jakub Konečný asistence).

Součástí reprezentačního výběru byli také Tomáš Urban a Jiří Ticháček. Mezi náhradníky byli připraveni brankáři Oldřich Cichoň a Patrik Hamrla. Výborný výsledek české juniorské reprezentace a neméně dobrý obraz sokolovského hokeje.

Kompletní výsledky turnaje, tabulku a fotogalerii najedete na webu Českého hokeje.