HC Baník Sokolov
Vstřelené branky + asistence
  • 09:58 Bodnár (Šetek)
  • 12:55 Říha (Bodnár)
  • 15:53 Václav (Sláma, Braný)
  • 17:57 Abel (Šneberk)
  • 21:03 Krejsa (Fencl)
  • 25:25 Fencl (Krejsa)
  • 49:56 Schmied
  • 59:11 Prachař (Pastier, Hauzr)
  • 60:00 Hauzr - rozhodující samostatný nájezd
Ostatní zápasy kola
Trstěnice - Nejdek 1:5
Cheb - Mar. Lázně 6:5
Domažlice - Rokycany 7:8
Klatovy "B" - Kaznějov 14:1
Třemošná - Tachov 7:3
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenér:

Říha

Béčko zdolalo Ostrov po samostatných nájezdech

B tým získal další dva body do tabulky, když zvítězil 5:4 po s.n..
B-tým měl před utkáním s Ostrovem dva cíle, konečně protrhnout střeleckou smůlu a připsat si nějaký bodový zisk. Ten kdo přišel v sobotním dopoledni na sokolovský zimní stadion zjistil, že oba cíle se povedlo splnit.

První třetina se domácímu výběru velmi povedla  a domácí celek brzy vedl 2:0. Celou třetinu pak získal v poměru 3:1. Druhá část hry se lépe vyvedla hostům, kteří dokázali srovnat na 3:3. Třetí třetina byla o tom, kdo první vstřelí branku což se povedlo Ostrovu. Poté se již hrálo víceméně na jednu branku, a ačkoliv Sokolov nevyužil hru bez brankáře, po faulu na Salajku dokázal po šikovné teči využít přesilovou hru  a srovnat na 4:4!

Na samostatné nájezdy si domácí celek věřil, což podpořil svým výkonem i brankář Bíma. Rozhodující samostatný nájezd proměnil Filip Hauzr.

Další program sokolovského B týmu je následující: 10.11. naše chlapce čeká výlet do Domažlic, které jsou na čele druhé skupiny. Hraje se od 18:00. Pak následují dvě krajská derby, 18.11. od 15:00 hodin v Mariánských Lázních a poté na domácím ledě v sobotu 24.11., již tradičně od 11:30 hodin, s Farmáři z Trstěnic. Doufejme, že i nadále bude v listopadu pokračovat bodový sběr.

Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021):
JUNIOŘI:
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.