Hlavatý, Gabriel, Stoklásek "C", Račanský, Šafařík, Krutina, Sus, Ticháček, Strecker J., Strecker M., Moucha, Bílek

Michal Jäger

Béčko vzdorovalo Chebu

Přípravné utkán v Chebu skončilo vítězstvím domácího týmu 3:1.

V pátek večer odehrálo „béčko“ poslední přípravné utkání v Chebu před prvním soutěžním sobotním zápasem s Rokycanama. Při rozbruslení se několik hráčů přátelsky pozdravilo, ale zápas měl náboj „derby“. Od začátku létaly jiskry. Hitů padlo na obou stranách mnoho. Po několika šancích na obou stranách skončila první třetina bez branek. Ve druhé třetině se již začalo více vylučovat, a bohužel více na straně Sokolova. Vyloučení stálo baníkovce dost sil a nejspíš pro to udělali chyby, které Cheb potrestal. Po druhé třetině tak Cheb díky brankám Petra Račanského (2x) a Petra Ticháčka vedl 3:0.

Do poslední třetiny se kapitán týmu a prozatím hrající trenér Ivan Říha pokusil namotivovat své svěřence speciální výzvou v podobě občerstvení po zápase, ale bohužel ani tato motivace nepomohla. Baníku se podařilo v přesilovce 5 na 3 jen snížit výstavní trefou Jirky Janaty, dle vlastních slov se taková povede jednou za život. Zápas tedy skončil 3:1 ve prospěch domácích. Třetí třetinu pak okořenil pěstní souboj Petra Hudáka s Robertem Kalou.

Kapitán a hrající trenér Ivan Říha:

„Ve hře v plném počtu hráčů na ploše jsme byli ambicióznímu Chebu velice vyrovnaným soupeřem. Budeme se těšit na soutěžní utkání“