HC Baník Sokolov
Góly v přesilovce: 2:0, v oslabení: 0:2
Počet diváků: 80
Vstřelené branky + asistence
  • 03:30 Kurfürst (Prachař)
  • 05:46 Kurfürst (Petrov Daniel)
  • 12:24 Kurfürst (Kučera, Říha)
  • 16:15 Kučera (Petrov Daniel, Kurfürst)
  • 22:04 Koco (Hadáček, Sus)
  • 22:56 Kučera (Petrov Daniel)
  • 23:40 Hudák P. (Salajka, Prachař)
  • 33:41 Vašíček (Švagr)
  • 39:59 Sus (Petrů)
  • 40:13 Petrů
  • 41:22 Salajka (Prachař, Hadáček)
  • 44:18 Petrov Daniel (Kurfürst)
  • 53:39 Salajka (Prachař)
  • 54:31 Kurfürst
  • 57:11 Sus (Kellner)
Ostatní zápasy kola
Ostrov - Nejdek 1:16
Tachov - Domažlice 3:4
Třemošná - Rokycany 3:6
Klatovy "B" - Cheb 6:5
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Jiří Mašek, Ivan Říha
Soupiska HC Mariánské Lázně

Brankáři:

Šetka (Webert)

Obránci:

Vašíček, Hengrič, Budka, Kovka

Útočníci:

Švagr, Dobešek, Petr, Strnad, Kordina, Kohout, Ferenc
Pořídili jsme deset hráčských setů od značky Bauer, se kterou od této sezóny spolupracujeme. Jedná se o sety pro nejmenší hokejisty, kteří budou chtít začít s hokejem u nás na Baníku. Set obsahuje hráčskou vestu, chrániče loktů, chrániče holení, rukavice a kalhoty. Aby byla výstroj kompletní, bylo opatřeno deset párů bruslí a deset černých helem s košíkem.

Brankář Oldřich Cichoň a útočníci Michal Gut s Jakubem Konečným se od 4. do 8. listopadu připravovali na Zimním stadionu v Litoměřicích na kempu reprezentace kategorie U20. Tu čeká v prosinci MS v kanadských městech Edmontonu a Red Deer.

Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.