Houfek, Walter, Leština, Vajner, Kovařík, Lokajíček

Hasman, Roubal, Kolda, Morawetz, Procházka, Princl, Kolář, Reitspies, Fořt

Michal Straka

PŘÍPRAVA: První domácí zápas přinesl vysokou výhru nad Klatovy

Po prohře 4:3 v prodloužení nastoupil Baník ke svému prvnímu domácímu přátelskému utkaní. Soupeřem Baníku byl druholigový tým SHC Klatovy.

Baník vstoupil výborně do zápasu a hned v čase 01:12 šel do vedení. V přečíslení skóroval po krásné přihrávce Vrány nováček v černožlutém dresu Patrik Prymula. Hosté se dostali do výraznější šance až v 6. minutě, kdy nahození od modré skončilo na tyči branky Jakuba Kašpara. Ve zbytku první třetiny domácí marně obléhali branku Marka Micky. A byli to naopak klatovští, kteří v 19. minutě nevyužili velkou šanci na vyrovnání. V přečíslení dva na jednoho předvedl parádní zákrok Kašpar.

Na začátku druhé třetiny dostal Baník možnost přesilové hry pět na tři. V čase 22:54 ji využil Denis Zeman, který se nejlépe zorientoval před brankovištěm. Následnou přesilovku pět proti čtyřem využil Jakub Vrána a navýšil skóre na 3:0. Čtvrtou branku přidal v další přesilovce po krásné přihrávce Pohla útočník Jakub Konečný. Klatovští pak dostali možnost dlouhé přesilovky pět proti třem a využili ji díky dorážce Reitspiese. Další branka padla v 39. minutě z hole Fořta, který snížil na 4:2.

Baníkovci i do třetí třetiny vstoupili dobře a byl to Michael Čejka, který v čase 41:54 zvýšil na 5:2. Sokolov odskočil na rozdíl čtyř branek díky gólu Jana Klodnera, který využil přihrávku Jakuba Vrány od zadního mantinelu. Poslední gól vstřelil v 56. minutě Michael Rubeš, který tak upravil skóre na konečných 7:2.