HC Baník Sokolov
Vyloučení - 2 min.: 3:7
Góly v přesilovce: 4:1, v oslabení: 0:0
Vstřelené branky + asistence
  • 01:12 Prymula (Vrána J.)
  • 22:54 Zeman (Pohl)
  • 23:54 Vrána J. (Prymula, Kropáček)
  • 27:07 Konečný (Pohl, Vracovský)
  • 35:36 Reitspies (Houfek)
  • 37:44 Fořt (Reitspies, Procházka)
  • 41:54 Čejka (Rubeš)
  • 46:37 Klodner (Vrána J.)
  • 56:58 Rubeš (Čejka)
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenér:

Tomáš Hamara
Soupiska SHC Klatovy

Brankáři:

Micka (Wild)

Obránci:

Houfek, Walter, Leština, Vajner, Kovařík, Lokajíček

Útočníci:

Hasman, Roubal, Kolda, Morawetz, Procházka, Princl, Kolář, Reitspies, Fořt

Trenér:

Michal Straka

PŘÍPRAVA: První domácí zápas přinesl vysokou výhru nad Klatovy

Po prohře 4:3 v prodloužení nastoupil Baník ke svému prvnímu domácímu přátelskému utkaní. Soupeřem Baníku byl druholigový tým SHC Klatovy.

Baník vstoupil výborně do zápasu a hned v čase 01:12 šel do vedení. V přečíslení skóroval po krásné přihrávce Vrány nováček v černožlutém dresu Patrik Prymula. Hosté se dostali do výraznější šance až v 6. minutě, kdy nahození od modré skončilo na tyči branky Jakuba Kašpara. Ve zbytku první třetiny domácí marně obléhali branku Marka Micky. A byli to naopak klatovští, kteří v 19. minutě nevyužili velkou šanci na vyrovnání. V přečíslení dva na jednoho předvedl parádní zákrok Kašpar.

Na začátku druhé třetiny dostal Baník možnost přesilové hry pět na tři. V čase 22:54 ji využil Denis Zeman, který se nejlépe zorientoval před brankovištěm. Následnou přesilovku pět proti čtyřem využil Jakub Vrána a navýšil skóre na 3:0. Čtvrtou branku přidal v další přesilovce po krásné přihrávce Pohla útočník Jakub Konečný. Klatovští pak dostali možnost dlouhé přesilovky pět proti třem a využili ji díky dorážce Reitspiese. Další branka padla v 39. minutě z hole Fořta, který snížil na 4:2.

Baníkovci i do třetí třetiny vstoupili dobře a byl to Michael Čejka, který v čase 41:54 zvýšil na 5:2. Sokolov odskočil na rozdíl čtyř branek díky gólu Jana Klodnera, který využil přihrávku Jakuba Vrány od zadního mantinelu. Poslední gól vstřelil v 56. minutě Michael Rubeš, který tak upravil skóre na konečných 7:2.

Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.