Piráti Chomutov
PVPPP
  • 02:02 Peksa (Jáchym)
  • 03:47 Čermák (Pokorný)
  • 35:50 Nastoupil (Peksa)
  • 38:23 Nastoupil (Kříž)
  • 42:07 Nastoupil (Kříž)
  • 49:22 Havlíček (Peksa)
  • 50:31 Skála
  • 52:25 Havlíček (Čermák, Ekrt)
  • 53:41 Nastoupil (Malcovský)

Trenéři:

Petr Holejšovský, Petr Neč

Dorost: Porážka na ledě Chomutova

Do poloviny utkání se s lídrem skupiny Západ v Lize dorostu dařilo Baníku držet nadějný výsledek. Bohužel častá vyloučení soupeř nemilosrdně trestal.
Ohlas asistenta trenéra Petra Neče k utkání: Chomutov je týmem, který ještě v loňské sezóně nastupoval v nejvyšší dorostenecké soutěži. Příslušnost v ní se mu ovšem nakonec nepodařilo uhájit.
V první lize jsou zatím severočeši jednoznačnými lídry naší skupiny, proto nám bylo jasné, že pokud předvedeme náš zatím, bohužel, standardní výkon, tedy hru s nedostatkem nasazení a zbytečnými chybami, bude nám nastaveno nemilosrdné zrcadlo.
Přesto se nám celkem dlouho dařilo být favoritovi důstojným soupeřem, ačkoliv měli domácí více ze hry. Od druhé třetiny jsme ale začali být často a zbytečně vylučováni, což se projevilo v posledním dějství, kdy nám neustálým střídáním jen omezeného množství hráčů došly síly. Toho takto kvalitní soupeř využil a čtyřmi vstřelenými góly završil konečné vysoké vítězství.