PPPPP
  • 00:29 Roštejnský
  • 06:45 Roštejnský (Hynek) - 5/4
  • 12:52 Balek (Smatana)
  • 39:59 Starikov (Houdek)
  • 52:16 Pelikán (Musil)
  • 56:07 Žukovskij (Hlávka)
  • 64:02 Roštejnský - v prodloužení
Ústí nad Labem - Pilsen Wolves 2:1
K. Vary "B" - Chomutov 3:2 SN
Písek - Kobra Praha 3:7
Břeclav - Třebíč 3:6
Vsetín - Havl. Brod 3:4 PP
Technika Brno - Šumperk 3:0
Polsko - Chrudim 1:3

Trenéři:

Petr Holejšovský, Petr Neč

Dorost: Sedmnáctka zlomila šňůru proher

Na domácím ledě zaskočil dorost Hvězdu rychlým nástupem. Vedení bohužel v poslední dvacetiminutovce ztratil. Následně však dorostenci mohli slavit výhru v prodloužení.
Ohlas trenéra Petra Neče: ,,Do utkání s velkým favoritem celé soutěže nastoupila staronová posila Matyáš Balek a na herním projevu mužstva to byl znát už od úvodních minut. Soupeře jsme dokonale zaskočili a hned v úvodu jsme si vypracovali tříbrankové vedení. Bylo nám jasné, že do druhé třetiny vstoupí hosté s velkou snahou zvrátit vývoj utkání, což se také potvrdilo. Hvězda zlepšila pohyb a dostávala nás často pod tlak, v naší brance ale podával skvělý výkon Radek Novák. I díky opoře v bráně hráči 19 minut bojovali a plnili taktické pokyny, v úplném závěru druhé části přišel zkrat a v poslední vteřině jsme díky laxnosti v obranném pásmu obdrželi zcela zbytečný gól. Do té doby už spíše rezignovaní hosté vlétli do posledního dějství s obrovským entuziasmem a snahou zápas otočit. V 53. minutě se jim podařilo vstřelit kontaktní gól a my se očividně začali bát o výsledek, což bohužel zapříčinilo srovnání skóre o čtyři minuty později. Byť jsme od desáté minuty poslední třetiny hráli prakticky už jen na dvě pětky, kluci bojovali. V poslední minutě se soupeř dostal do zcela vyložené šance, avšak Novas v bráně fantastickým zákrokem znovu ukázal, proč je právem největší oporou mužstva. Poprvé v sezóně jsme tak hráli prodloužení. To jsme rozhodli díky nádhernému sólu a výstavnímu blafáku Petra Roštejnského, který dokončil hattrick a vedle Radka Nováka se stal dalším hrdinou zápasu. I přes infarktovou poslední třetinu jsme v šatně klukům poděkovali za výkon, ale zároveň jim připomněli, že ztráta na předposlední tým je stále vysoká a čeká nás ještě nesmírně náročná cesta, pokud budeme chtít v Sokolově druhou nejvyšší soutěž udržet."