3.12. 2019 | A-tým | Kamila Ströerová
Kverka a Osmík hodnotí utkání na ledě Dukly

Na ledě Jihlavy se střelecky prosazoval Jaromír Kverka a dvě asistence si v utkání zapsal Martin Osmík.

Jak bys zhodnotil utkání v Jihlavě?
Jaromír Kverka: Zápas rozhodly tři slepené góly v první třetině, potom jsme celý zápas dotahovali, a i když se nám podařilo srovnat, tak následně jsme dostali gól na 5:4 a ten byl pro nás smrtící.

Martin Osmík: Utkání jsme prohráli v našem předbrankovèm prostoru, kde jsme si bohužel nechali dát 3 góly. Když už jsme se dostali zpět do zápasu a srovnali stav na 4:4, tak bohužel jsme se nechali vyloučit a opět inkasovali. Je to velká škoda, věřil jsem, poté co jsme vyrovnali, že nějaké body z Jihlavy odvezeme, ale bohužel.

Základní část se pomalu chýlí ke konci, čeká vás ještě zápas s Českými Budějovicemi...
Jaromír Kverka: Na zápas s Budějovicemi se velmi těším, bude to svátek pro Sokolovský hokej. Doufám, že přijde hodně diváků a předvedeme výborný výkon zakončený vítězstvím.

Martin Osmík: Čeká nás velmi těžký soupeř, ale my se na něj musíme dobře připravit a určitě budeme chtít vyhrát !

Díky za rozhovor!