Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
3.12. 2019 | A-tým | Kamila Ströerová
Kverka a Osmík hodnotí utkání na ledě Dukly

Na ledě Jihlavy se střelecky prosazoval Jaromír Kverka a dvě asistence si v utkání zapsal Martin Osmík.

Jak bys zhodnotil utkání v Jihlavě?
Jaromír Kverka: Zápas rozhodly tři slepené góly v první třetině, potom jsme celý zápas dotahovali, a i když se nám podařilo srovnat, tak následně jsme dostali gól na 5:4 a ten byl pro nás smrtící.

Martin Osmík: Utkání jsme prohráli v našem předbrankovèm prostoru, kde jsme si bohužel nechali dát 3 góly. Když už jsme se dostali zpět do zápasu a srovnali stav na 4:4, tak bohužel jsme se nechali vyloučit a opět inkasovali. Je to velká škoda, věřil jsem, poté co jsme vyrovnali, že nějaké body z Jihlavy odvezeme, ale bohužel.

Základní část se pomalu chýlí ke konci, čeká vás ještě zápas s Českými Budějovicemi...
Jaromír Kverka: Na zápas s Budějovicemi se velmi těším, bude to svátek pro Sokolovský hokej. Doufám, že přijde hodně diváků a předvedeme výborný výkon zakončený vítězstvím.

Martin Osmík: Čeká nás velmi těžký soupeř, ale my se na něj musíme dobře připravit a určitě budeme chtít vyhrát !

Díky za rozhovor!
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
Tréninky 09. 12.  - 15. 12.
Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde