14.8. 2020 | A-tým | Tomáš Stehlík
Informace k návštěvnosti na domácí přípravná utkání

V pondělí 17. srpna vyjedou hokejisté A-týmu od 18 hodin k prvnímu domácímu přípravnému utkání. Soupeřem bude mužstvo druholigových Klatov. Ve čtvrtek 20. srpna pak do Sokolova přijede pražská Slavia. Následující řádky vám poskytnou maximum informací potřebných k tomu, abyste si domácí přípravné zápasy maximálně užili.

Začněme zprávou, která je pro všechny nejdůležitější - vstup fanoušků na obě utkání je povolen. Kapacita hlediště je ovšem omezena na 1000 diváků. Každý, kdo se bude pohybovat v prostorách zimního stadionu, musí mít nasazenou roušku. Na tribuně na stání budou fanoušci muset dodržovat dvoumetrové rozestupy po celou dobu zápasu. Prosíme, dbejte pokynů pořadatelské služby. Klub zajistí veškerá nezbytná hygienická opatření, po celém zimním stadionu budou na označených místech umístěny dezinfekce a při vstupu na stadion dostane každý roušku zdarma.
Pokladna zimního stadionu bude vždy otevřena hodinu před začátkem utkání. Vstupenky lze zakoupit na pokladně a na serveru Ticketportal. Cena vstupného je 50,- Kč. Držitelé permanentních vstupenek (nebo provizorních voucherů) mají vstup zdarma. Při pondělním utkání s Klatovy bude první možnost výměny voucherů za plastové permanentní karty.