6.9. 2020 | Základna | Tomáš Stehlík
Nejmenší baníkovci poprvé na ledě

Baníkovská základna, nejmladší kategorie hokejistů, vyjela 1. září poprvé na led. Trenérům se hlásilo celkem 38 dětí!

Základnu Baníku tvoří z většiny malí hokejisté ročníků 2013 až 2016. Tentokrát však na "tréninku" nechyběly ani tři dětičky ročníku 2017. U takto malých dětí zatím nejde o žádný trénink, rozestavení při přesilových hrách se na ledě opravdu neřeší. Jde hlavně o to, aby se děti bavily a užily si led. „Na trénincích základy je vždy dobrá nálada a plno her. Ani dnes tomu nebylo jinak. Všichni, co přišli, hlásili, jak už se nemohli dočkat." potvrzuje trenér Ivan Říha, který společně s Tomášem Rohanem malé hokejisty vedl.
Tréninky základny probíhají zpravidla každé úterý a čtvrtek od 16:45 a v sobotu ráno od 8:30.
Pro další zájemce, ať už kluky nebo holky, kteří by se chtěli připojit k partě malých baníkovců, je připraven nábor, který se uskuteční v neděli 13. září od 10 hodin na zimním stadionu v Sokolově.