6.9. 2020 | Základna | Tomáš Stehlík
Nejmenší baníkovci poprvé na ledě

Baníkovská základna, nejmladší kategorie hokejistů, vyjela 1. září poprvé na led. Trenérům se hlásilo celkem 38 dětí!

Základnu Baníku tvoří z většiny malí hokejisté ročníků 2013 až 2016. Tentokrát však na "tréninku" nechyběly ani tři dětičky ročníku 2017. U takto malých dětí zatím nejde o žádný trénink, rozestavení při přesilových hrách se na ledě opravdu neřeší. Jde hlavně o to, aby se děti bavily a užily si led. „Na trénincích základy je vždy dobrá nálada a plno her. Ani dnes tomu nebylo jinak. Všichni, co přišli, hlásili, jak už se nemohli dočkat." potvrzuje trenér Ivan Říha, který společně s Tomášem Rohanem malé hokejisty vedl.
Tréninky základny probíhají zpravidla každé úterý a čtvrtek od 16:45 a v sobotu ráno od 8:30.
Pro další zájemce, ať už kluky nebo holky, kteří by se chtěli připojit k partě malých baníkovců, je připraven nábor, který se uskuteční v neděli 13. září od 10 hodin na zimním stadionu v Sokolově.

Rozpis sportovišť pro letní přípravu mládeže - ZDE
Dárcovské centrum v sokolovské nemocnici podruhé přivítalo zástupce našeho klubu, kteří pomohli darováním krevní plazmy. Na transfuzní oddělení ve čtvrtek 25. března dorazili Tomáš Rohan, Petr Přindiš, David Fečo a generální manažer David Soukup. Svou plazmu chtěl nabídnout také Adam Rulík, který však kvůli zlomenině, se kterou dohrával předkolo, darovat nesměl. #baniknejenhokej
Na našem webu je pro vás připravená nová rubrika "Ptejte se". Své dotazy a náměty můžete posílat na mail redakce@hcsokolov.cz. Odpovídat bude generální manažer David Soukup a odpovědi na své dotazy najdete v sekci "Fanzone" - "Ptejte se".
Baník do konce sezony již nebude moct využít služeb Michala Houdka (Plzeň), Martina Osmíka (K. Vary), Tomáše Vildumetze (K. Vary), kteří v rámci střídavých startů nastoupili po 15.2. v extraligovém zápase. Ze stejného důvodu nemohou již nastoupit ani Martin Jandus (Sparta), Martin Weinhold (K. Vary), Dalimil Mikyska (K. Vary).
Od středy 24. února do soboty 27. února čeká českou reprezentační osmnáctku další přípravný kemp před Mistrovstvím světa. V nominaci Jakuba Petra nechybí kromě obránce Marka Chvátala a útočníka Dominika Rymona ani další hokejisté, kteří prošli Baníkem - Patrik Hamrla a Jiří Ticháček.