23.6. 2022 | Projekty | Tomáš Bouda
Baník pořádá workshop pro hráče a rodiče

HC Baník Sokolov pořádá další velký projekt. Do Sokolova se ve čtvrtek 23.6. sjedou hokejové osobnosti.

Čtvrteční odpoledne bude v Městském divadle patřit Baníku. Klub zde totiž pořádá workhshop, ke kterému sezval rodiče hráčů a také samotné hráče mládeže. Program tohoto setkání bude více než zajímavý. Pozvání totiž přijali bývalý trenér reprezentace do 20 let Karel Mlejnek, který dovedl Baník do Chance ligy a v divadle bude hovořit o vizích HC Baník Sokolov, na jejichž začátku byl. Dále se představí obránce reprezentace do dvaceti let a extraligového Kladna Jiří Ticháček, odchovanec klubu, který povede rozhovor právě se svým bývalým trenérem z reprezentace.

Zajímavé téma si připravil také kondiční trenér Martin Pospíchal z Obludária Gym, jenž bude hovořit o demystifikaci kondiční a silové přípravy mládeže. A na závěr pak vystoupí jedna z osobností českého hokeje a další odchovanec klubu Radek Duda, pohovoří na téma, jaká je cesta z Baníku až do top soutěží.

Po skončení akce je plánována autogramiáda. V publiku pak bude i část týmu Baníku, kdy hráči budou také připraveni s podpisovými kartami.

HC Baník Sokolov tímto workshopem navazuje na předchozí semináře a také na další projekty, především pro mládež.

Workshop začíná v 16:00 hodin