Sokolí rodina

CENA PERMANENTKY "SOKOLÍ RODINA"

Předprodej od 20.7.2020 do 15.8.2020
  • permanentní vstupenka "Sokolí rodina" - 3300 Kč
  • do 15.8.2020 probíhá prodej voucheru

Prodej od 16.8.2020
  • permanentní vstupenka "Sokolí rodina" - 3500 Kč
  • od 16.8.2020 prodej plastových karet a výměna karet za vouchery

VÝHODY PRO ČLENY SOKOLÍ RODINY:

• vstup zdarma na přípravná utkání před sezonou
  • permanentka platná také na případné zápasy nadstavbové části
  • vyhrazené místo k sezení
  • možnost prohlídky zázemí stadionu v daném termínu
  • přístup do Clubroomu na ochozu stadionu
  • podepsaný plakát A-týmu
  • uvedení jména na webových stránkách klubu
  • přednostní návštěva utkání v případě diváckého omezení kvůli vládním nařízením spojeným s koronavirem

INFORMACE PRO ČLENY SOKOLÍ RODINY

V případě vládních omezení, kdy bude účast diváků na hokejových utkáních kvůli koronaviru zakázána, se vstupné vracet nebude. Děkujeme za pochopení.

SOKOLÍ RODINA 2020/2021

Miroslav Záruba
Petr Zelenka

Rozpis sportovišť pro letní přípravu mládeže - ZDE
Dárcovské centrum v sokolovské nemocnici podruhé přivítalo zástupce našeho klubu, kteří pomohli darováním krevní plazmy. Na transfuzní oddělení ve čtvrtek 25. března dorazili Tomáš Rohan, Petr Přindiš, David Fečo a generální manažer David Soukup. Svou plazmu chtěl nabídnout také Adam Rulík, který však kvůli zlomenině, se kterou dohrával předkolo, darovat nesměl. #baniknejenhokej
Na našem webu je pro vás připravená nová rubrika "Ptejte se". Své dotazy a náměty můžete posílat na mail redakce@hcsokolov.cz. Odpovídat bude generální manažer David Soukup a odpovědi na své dotazy najdete v sekci "Fanzone" - "Ptejte se".
Baník do konce sezony již nebude moct využít služeb Michala Houdka (Plzeň), Martina Osmíka (K. Vary), Tomáše Vildumetze (K. Vary), kteří v rámci střídavých startů nastoupili po 15.2. v extraligovém zápase. Ze stejného důvodu nemohou již nastoupit ani Martin Jandus (Sparta), Martin Weinhold (K. Vary), Dalimil Mikyska (K. Vary).
Od středy 24. února do soboty 27. února čeká českou reprezentační osmnáctku další přípravný kemp před Mistrovstvím světa. V nominaci Jakuba Petra nechybí kromě obránce Marka Chvátala a útočníka Dominika Rymona ani další hokejisté, kteří prošli Baníkem - Patrik Hamrla a Jiří Ticháček.