Severa, Roubík, Vildumetz "A", Maršoun, Procházka, Wojnar, Krliš, Merta, Gottfried, Bláha O., Bláha M.

Tomáš Mareš, Vladimír Eva

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský, Lukáš Mensator

Baník zahájil přípravu vítězstvím

Vstup do přípravných zápasů se Baníku vydařil. V Ústí nad Labem zvítězil Baník 0:4 po třetinách 0:2, 0:2, 0:0.
Vstup do utkání byl aktivní z obou stran, po dvou minutách přišlo první ohrožení branky ze strany hostujícího celku, kdy špatný odraz o zadní mantinel zapříčinil ohrožení Stahlovy branky. Na druhé straně o chvilku později vyslal první střelu za domácí celek Zdvořáček, ale brankář Kuchař si se střelou poradil. Slovan mohl vést po pěti minutách hry o jednu branku, ale po přihrávce Brože si Vildumetz se zakončením neporadil, a brankář hostujícího celku si opravdu oddychl, jelikož to byla naprosto gólová šance. Ve 13. minutě si první ústecká lajna nepohlídala rychlý přechod do obranného pásma a za obránci zůstal nehlídaný Martin Osmík, který backhendovou kličkou překonal Stahla. Ve hře čtyři na čtyři po krásné přihrávce ujížděl nikým nehlídaný Roubík sám na hostující branku, ale neposedný kotouč zkrotit nedokázal, a nakonec branku přestřelil. V poslední minutě úvodní třetiny udělal obrovskou chybu Hes ve vlastním obranném pásmu, puku se zmocnil Jan Bečvář, který zakončil střelou na teploměr. - 0:2

Sokolov vstoupil do utkání s početní výhodou a po padesáti vteřinách ji dokázal zužitkovat. K pravé tyči se postavil Lubomír Kovařík, kterému přišel puk přímo na hokejku a jeho zakončení bylo zcela jednoduché, jelikož domácí brankář už neměl šanci se přesunout. Po třetí obdržené brance byl Slovan jak opařený a těžko se mu dostávalo do utkání zpět. Další možnost zvýšení skóre pro Sokolov měl Vracovský, ke kterému se přes tři přihrávky dostal puk, ale on nedokázal trefit odkrytou branku. Slovan nebruslil, v soubojích byl pozdě a byl také odměněn další obdrženou brankou, puk se náhodně odrazil od brusle Jakuba Vrány, který ji dobře nasměroval a je z toho další branka v síti Stahla. Těsně před koncem prostřední třetiny byl vyloučen Vildumetz a Baník do třetí třetiny bude vstupovat opět s početní výhodou. - 0:4

Na začátku třetí třetiny se v oslabení dostal do velké šance domácí Maršou, který ujížděl sám na Kuchaře, ale ústecký útočník byl faulován a jeho zakončení šlo nad branku. Rozhodčí odměnili obránce Baníku dvouminutovým trestem za sekání. Ve třetí třetině byl hostující celek dosti neukázněný, když v půlce periody měl tři hráče na trestné lavici, ale celek z krajského města ne, a ne přeměnit tuto početní výhodu v branku. Na konci utkání se dostal do šance po dvou přihrávkách Vildumetz, jeho rána z pravé strany šla do přesouvajícího se Kuchaře. - 0:0

Hodnocení hlavního trenéra Karla Mlejnka:

"Odehráli jsme 1. přípravné utkání, ve kterém jsme měli velmi dobré momenty, ale i momenty horší. Velkou chybou je našich pět vyloučených hráčů ve 3. třetině. Nula na kontě obdržených branek neznamená nic, mimo toho, že to je odměna za nasazení celého týmu."