SK Trhači Kadaň
Góly v přesilovce: 1:0, v oslabení: 0:0
Vstřelené branky + asistence
  • Ott (Petrák, Hanek)
  • Dobřemysl (Sobotka R., Malý)
  • Pavlík
  • Dobřemysl (Sobotka R.)
Ostatní zápasy kola
Klášterec - Cheb 7:7
Nejdek - K. Vary "B" 3:8
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Marek Brzobohatý, Luděk Beran
Poslední utkání základní skupiny na MS našim juniorům vyšel, Rakousku vstřelili sedm branek a vyhráli jasně 7:0. Ve čtvrtfinále vyzvou v neděli 3. ledna v 1:00 ráno našeho času domácí reprezentaci. Michal Gut vinou lehčího zranění do zápasu s Rakouskem nezasáhl.
Třetí utkání základní skupiny české juniorské reprezentaci nevyšlo, když týmu USA naši mladíci podlehli vysoko 0:7. Michal Gut strávil na ledě jen necelé dvě minuty (3 střídání) v první třetině. Připsal si jednu střelu na branku a prohranou buly.
Michal Gut nastoupil ve třetí formaci s Pavlem Novákem a Adamem Raškou. Strávil na ledě přes 10 minut a připsal si dvě trestné minuty.