HC Energie Karlovy Vary "B"
Poslední výsledky
  • 5:0, 2:2, 7:0
4. kolo   29.9.2019 - 09.00
HC Baník Sokolov
Poslední výsledky
VP
Vstřelené branky + asistence
  • Beran
  • Beran (Vyhnálek)
Ostatní zápasy kola
Kadaň - Ostrov 18:3
Nejdek - Cheb 0:6
Klášterec - Mar. Lázně 10:1
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Marek Brzobohatý, Luděk Beran, Jiří Jíra
Poslední utkání základní skupiny na MS našim juniorům vyšel, Rakousku vstřelili sedm branek a vyhráli jasně 7:0. Ve čtvrtfinále vyzvou v neděli 3. ledna v 1:00 ráno našeho času domácí reprezentaci. Michal Gut vinou lehčího zranění do zápasu s Rakouskem nezasáhl.
Třetí utkání základní skupiny české juniorské reprezentaci nevyšlo, když týmu USA naši mladíci podlehli vysoko 0:7. Michal Gut strávil na ledě jen necelé dvě minuty (3 střídání) v první třetině. Připsal si jednu střelu na branku a prohranou buly.
Michal Gut nastoupil ve třetí formaci s Pavlem Novákem a Adamem Raškou. Strávil na ledě přes 10 minut a připsal si dvě trestné minuty.