HC Slovan Ústí nad Labem
  • Eismann (Kvasňovský)
  • Sobotka A. (Beran)
  • Šilhan
  • Sobotka A. (Holejšovský)
  • Sobotka A. (Beran)
  • Šilhan (Holejšovský, Kvasňovský)
  • Holejšovský (Sobotka A., Šilhan)
Ostatní zápasy kola
PZ Kladno - Litvínov 2:11
Most - Chomutov 0:15
K. Vary - Kladno 1:5
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Petr Neč, Tomáš Anderle, Marek Brzobohatý
Osmnáctiletý brankář Patrik Hamrla, který v minulé sezoně nastupoval i za Baník, byl draftován do NHL. V pořadí jako 83. si mladého brankáře vybral tým Carolina Hurricanes. V minulosti byl ze stejné pozice draftován například Lukáš Mensator.
Fotografie ZDE
Hokejová reprezentace do 20 let se v následujícím týdnu utká postupně dvakrát s Finskem a dvakrát se Švýcarskem. Do nominace se dostali i hráči, které známe z našeho dresu - brankář Jan Bednář, obránce Jiří Ticháček a útočníci Tomáš Urban, Jakub Konečný a Lukáš Stehlík. Zranění z posledního tréninku bohužel nepustí do hry útočníka Michala Guta. První zápas sehrají naši mladíci v pondělí 19. července ve 14 hodin.
Komise rozhodčích Karlovarského hokeje pořádá od 28. do 29. 8. 2021 kurz pro získání licence rozhodčího. Veškeré potřebné informace, kontakty a přihlášku najdete na webu Karlovarského hokeje.