SK Trhači Kadaň
Vyloučení - 2 min.: 4:6
Góly v přesilovce: 1:1, v oslabení: 0:0
Vstřelené branky + asistence
  • 02:13 Korčmaroš (Mareček, Príhoda)
  • 05:30 Bubeliny (Blecha)
  • 19:09 Mareček (Korčmaroš)
  • 20:11 Blecha (Mareček, Korčmaroš)
  • 24:56 Varvařovský (Príhoda)
  • 26:41 Černý (Novotný)
  • 35:25 Varvařovský
  • 39:38 Mareček (Korčmaroš, Blecha)
  • 59:24 Pašek (Varvařovský)
Ostatní zápasy kola
Litoměřice - Děčín 6:1
Bílina - Slaný 1:6
Chomutov "B" - Ostrov 4:5
PZ Kladno - Most 5:2
Soupiska SK Trhači Kadaň

Brankáři:

Vlček (Pešek)

Obránci:

Jenček, Kovár, Machek, Rusín

Útočníci:

Mojžíš, Petr, Černý, Spudich, Jakab, Novotný, Starý, Lédlová, Hejra
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Jiří Parkmann, Miroslav Diblík
Semifinálový přemožitel Baníku jihlavská Dukla se do Tipsport extraligy neprobojovala, v příští sezoně tak bude znovu hrát Chance ligu. V pátém utkání v pondělí 25. dubna prohrála Jihlava na ledě chomutovské arény 3:6 a celkově Rytíři zvítězili 4:1 na zápasy.
Další neznámá, co se účastníků Chance ligy 2022/23 týče, je vyřešená. Třináctým týmem, který doplnil už známé kluby jsou DRACI PARS Šumperk. Tým, který nejprve poslal do nižší soutěže Ústí nad Labem, zvládl i baráž s Táborem a po výhře 4:1 na zápasy zůstává v první lize.
Poslední tajenkou tedy zůstává, kdo uspěje v baráži o extraligu a jestli bude druhou nejvyšší soutěž v příští sezoně znovu hrát Jihlava nebo do ní "spadnou" kladenští Rytíři.
Posíláme gratulace do Jihlavy! Tamní Dukla, přemožitel Baníku v semifinále play off, porazila v šestém utkání Vsetín 1:0 a celkově ve finále zvítězila 4:2 na zápasy. Kromě poháru pro vítěze Chance ligy 2021/22 získala také právo bojovat o účast v příštím ročníku nejvyšší soutěže.

Barážová série s kladenskými Rytíři hraná na čtyři vítězná utkání začíná v neděli 17. dubna na ledě Kladna.